Levné letenky - kde koupit?

545
24.7.13 15:07

Levné letenky - kde koupit?

Pořád kolem sebe slyším, jak někdo letěl přes půl zeměkoule za dvě stovky, nebo celá rodina do Madridu a zpátky za dva tisíce, ale ať hledám, jak hledám, neumím sakra najít, kde to ti lidi kupují.
Dejte tip, kde sehnat levné letenky (jde mi hlavně o lety na východ)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24136
24.7.13 15:11

To se dá většinou koupit v nějaké akci a hodně dopředu a musí ti být jedno kam letíš a kdy.. Jinak hodně používám skyscanner a kayak.
A levný býval Ryanair.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
24.7.13 15:13

Letenky vychází nejlevněji, když si je objednáš několik měsíců dopředu - čím dříve, tím levněji.. Pak je občas taky zajímavé, zkusit, zda by vyšly levněji, když poletíš odněkud z Německa, nebo třeba přes UK (a do Londýna nízkonákladovým letadlem).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
24.7.13 15:38

Ahoj, znám příběh, že takhle letěly za,,hubičku,, ale člověk musí být nato stavěnej a udělat si časový plán atd. a hlavně spoléhat se vším jen nasebe. Tři měsíce před skvělým odletem přebukovali let a musely letět o dost déle a ještě přestupy navíc. Opravdu masakr. Je to něco za něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
24.7.13 16:05

Viděla jsem nedávno reportáž v TV asi Nova o mladíkovi - po nocích vysedává na netu a čeká, kde je jaká nabídka. Odlet většinou druhý popř. třetí den a létal sám popř. 2. Pak se dostal opravdu přes půlku světa za pár stovek, evropské destinace i v řádu desetikorun, ale musí ti být jedno kam letíš a kdy letíš. Pro rodinu naprosto nemožné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
24.7.13 16:11

To je to… když my by jsme potřebovali letenky aspoň 3 týdny dopředu kvůli manželově práci. Já bych mohal vyrážet klidně druhý den, sedím doma na rodičáku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
1.4.14 21:28

Ahoj.
Poradite mi kde kupujete letenky? A hlavne u jake spolecnosti? Jde mi o dalkove lety (usa)
A hlavne, aby deti meli nejvetsi komfort. Hodne sme letali s luftansou, ale posledne nas zklamali a ted stavkuji, takze nechceme nekde trcet. S pulrocnim sme leteli s deltou a to byla to hotova katastrofa.
Ted se rozhodujeme mezi british airways a airfrance.
Poletime s mesicnim miminem a predskolakem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1088
1.4.14 21:34

Evropa radím wizzair.com, tam se dají vychytat dobré ceny. Já takhle letěla do itálie, tam za 990,–, zpět taky. Jako luxus to není, ale dá se to vydržet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1088
1.4.14 21:36

Aha, to je staré téma a obnoveno, ale ptáte se na delší lety. Tak to taky wizz, ale ne z Prahy. Oni zatím létají z Prahy jenom Evropu. Ale do USA bych to v jejich letadle určitě nevydržela. Už po té hodině jsem nevěděla, jak si sednout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4076
1.4.14 21:42

Hlavně nekupuj letenky od Letušky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
1.4.14 21:45

@Vemas nevím, jak dálkové lety, ale british airways miluju. Pokud není cena nějak vysoká, dávám jim přednost před nizkonakladovkou právě kvůli synovi. Moc krásně se k němu chovají, když byl menší, dávali mi najevo, že kdybych cokoli potřebovala, mohu se na ně otočit. Další důvody zde nebudu rozebírat, protože já létám jen Londýn - Praha a tak se Tě netýkají. (Rozdíl ceny pokrývající zavazadla a cestu na letiště)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
1.4.14 21:45

@MartinKa36 tak to jsem potrebovala vedet. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
1.4.14 21:49

@trpaslinka a letala si i s kocarkem s korbou? Nemaji s tom problem? Hodne spolecnosti chce jen golfky. Kam mesicni tezko dam, ze :roll:
A nemaji problem ohrat vodu na mliko a podobne? Pac ja nekojim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
1.4.14 22:01

@Vemas to jsem sice neletela. Ale myslím, že není problém. Vždy se mě totiž ptali, jestli se kočárek rozdělává na 2 části (pokud má tu korbu) a nebo lze složit vcelku. Prý proto, jestli mi má dát 1 visačku nebo 2.
Já tedy kojila, ale problém s tím určitě nebude. Pouze když je British Airways anglická společnost tak Ti asi nedají vařící vodu ani vodu ohřátou v mikrovlnce kvůli moznosti popálení dítěte. Ale určitě Ti pití ohřejí v horké vodě. Určitě se nějak domluvíte a vyjdou vstříc. Nevím, jak na dálkových letech, ale i na tom Londýn-Praha máš možnost dítě prebalit na wc. Je tam pult. Jsou to maličko bojové podmínky (hluk by mohl miminku vadit), ale jde to. Já, když jsem potřebovala sama na wc, tak mi i letuška podržela kluka na minutku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
1.4.14 22:01

@Vemas
ja byla do usa nejvic spokojena se Scandinavians, neleteli jsme jeste s detm, ale byli desne ochotni ve vsech smerech. Ale to zas znamena prestup, coz je s dvema detma narocne. nebo ti to nevadi?
z prahy primo to je s vyberem bida :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama