Jak jste řešily spaní u moře?

215
23.7.13 22:53

Jak jste řešily spaní u moře?

Dobrý večer maminky :mavam:
Jak jste řešily na dovolené(u moře) spaní miminka? brali jste sebou postýlku? nebo jste řesili kočárkem nebo spaní ve velké posteli?
Chystáme se skoro 6 měsíční holčičkou k moři tak by jsme rádi nějaké rady a tipy.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

162
23.7.13 22:56

V hotelu Ti postýlku dají automaticky, když o ni požádáš, podle hotelu záleží zda za poplatek nebo zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 22:58
@Janca.Nikca píše:
Dobrý večer maminky :mavam:
Jak jste řešily na dovolené(u moře) spaní miminka? brali jste sebou postýlku? nebo jste řesili kočárkem nebo spaní ve velké posteli?
Chystáme se skoro 6 měsíční holčičkou k moři tak by jsme rádi nějaké rady a tipy.
Děkuji

Ahoj, bydleli jsme v apartmánu a měli jsme od nich na pokoji postýlku, pokud by nám ji nenabídli, tak si vezmeme svoji cestovní. Po obědě spala malá buď v kočárku nebo v postýlce, my nebyli přes oběd u moře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
arnaset
23.7.13 23:08

Dokud se dítě vešlo do hlubokeho kocaru, tak v něm. Pokud byla postylka hotelova, tak v ni, jinak u nás v manželske posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
1416
23.7.13 23:09

Já jsem úchyl a vezla jsem si svoji, letadlem. Při představě, co už má ta hotelová za sebou.
Bez postýlky bych to nedala, alespoň jsem ho mohla na chvíli odložit, bez starosti, že někam zahučí.
Večer jsme poseděli u bazénu na baru, měli jsme chůvičku, tak jsem nemusela mít strach, ze se vzbudí a spadne z postele.
Náš byl teda už jako 6 měsíční strašnej živel, lezl, stoupal, atd. Takze bez ohrádky celodenní hlídání.

Příspěvek upraven 23.07.13 v 23:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9052
23.7.13 23:12

My měli cestovní postýlku, jeli jsme teda autem a nebyl to problém, malá s náma v posteli nikdy nespala, my bysme se asi moc nevyspali, jinak přes den spala venku buď v kočárku nebo v plážovým stanu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
23.7.13 23:13

Ahoj, my měli taky s hotelem domluvenou postýlku předem a jinak jsme měli plážový stan a malá spala na pláži a my si mohli zaplavat aspoň spolu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
23.7.13 23:27

Kočárek a pak naši postel :mrgreen: V cestovní postýlce by nám neusnula, tak spala s náma…i když byla v apartmánu postel o hodně menší než co máme doma, vyspali jsme se taky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
23.7.13 23:36

My také vezli vlastní cestovní postýlku. Ikdyž v hotelu byla, ale já mám raději to svoje - prověřené, nevrzající, bezpečné. :nevim: Prcek by se s náma nevyspal a my s ním také ne - byli bychom unavení všichni. A jak už tu někdo zmiňoval, když jsem šla dříve z pláže, nebo se chlap někde zdržel, mohla jsme malého dát do postýlky a v klidu se osprchovat, aniž bych se bála, že strčí prsty do zásuvky, vykloní se z kočárku a vypadne apod. A v kočárku by se v noci také nevyspal - dost se převaluje. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
24.7.13 00:12

My jsme si vezli vlastní cestovní postýlku, já bych do cizí malou nedala :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
24.7.13 00:31

, ale od roka výš už spali s náma v posteli, akorát pro mladšího vloni jsme využili postýllu. ale skoro všude je mají, nám se v Trurecku stalo, to bylo synovi rok a půl, chtěli jsme, aby spal s náma, a než jsme přišli z večeře, tak jsme měli v pokoji postýlku, která tam akorát zabírala hafo místa, tak jsme museli domlouvat, ať ji zase dají pryč :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
24.7.13 05:37

@Janca.Nikca já se chystám do hotelu, kde půjčují postýlku. V opačném případě bych brala cestovní. V posteli s námi spát neumí (nenaučili jsme ho to) a v kočárku taky moc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
24.7.13 05:41

Tak bát se dát dítě do hotelové postýlky je slušné postižení. A dospělácká postel je O. K.? A to že tam poleze po zemi je O. K.? Nebo bude celou dobu v ruce? A co na pláži, co když se dotkne písku? :D

No já mám desetiměsíční a při představě co už všechno olízal mi to přijde legrační, pardon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
24.7.13 05:44

MIMOCHODEM, trošku podobný dotaz jako zakladatelka, jak s večerním koupáním?
Malý se bojí sprchy, ale věřím, že to teda dá…
Mám s sebou ještě malý bazenék tak v nejhorším v něm?

Měli jste nějaký trik? Mám i koupací kyblík, ale vozit ho letadle se mi moc nechce i tak bude mít malý krámů, že nevím jak to poberu (jedu s ním bez muže).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13641
24.7.13 05:46

Vždycky jsme měli postýlku připravenou na hotelu. jednou nám dali s propadlým dnem, tak jsme ji vyměnili - nebyl s tím žádný problém. většina hotelů ji poskytuje zdarma, jen se to musí vyžádat dopředu, aby byla na pokoji připravená. ale oni jsou schopni zareagovat i operativně. jen pozor v sezoně, může se stát, že mají takové množství malých dětí, že nebude bez předchozí domluvy k dispozici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama