Cestování s LeoExpressem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Glumka
Kecalka 346 příspěvků 15.02.18 21:32
Cestování s LeoExpressem

Už dlouho jsem necestovala s LeoExpressem, a tak si vůbec nevybavím jak je to s přepravou zavazadel. Vždy jsem cestovala buď s malou sportovní taško a nebo s kufrem, avšak chystáme se zítra vyrazit do Prahy s krosnou, a tak by mě zajímalo zda nad sedačkami je dostatek místa na uložení krosny.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reakce:
Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 15.02.18 21:39

My jeli s krosnou do Tater a vešli jsme se :)

tejuho
Ukecaná baba ;) 1882 příspěvků 15.02.18 21:40

Misto tam je, v pripade, ze se tam krosna nevleze, maji jeste takovy „skrine“ na zavazadla.Ale mne se tam krosna vlezla zatim vzdycky :)

Glumka
Kecalka 346 příspěvků 15.02.18 21:41

@Hannah345 a dali jste si ji uplně v pohodě nad sebe jo? Vlak je totiž totálně narvaný tak aby to nevypadalo jak v letadle s příručníma zavazadlama, kde se ho snažíš narvat do volného místečka :D

Glumka
Kecalka 346 příspěvků 15.02.18 21:42

@tejuho já jen aby se vešla, kdyby mě třeba předběhl cizí spolusedící a zabral by tu horní poličku :D

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 15.02.18 21:45

Jako jo, ale to nikdy nevíš, kdo jede s tebou, pokud kolem budou ženský s kabelkama, tak nevidím problém :mrgreen: ale i víc krosen se tam určitě vtěsná, problém jsme neměli ;)

Glumka
Kecalka 346 příspěvků 15.02.18 21:47

@Hannah345 no předpokládám že bude narvaný studentama z univerzity. Ale díky snad to tam narvu a nebudu se zbytečně stresovat s tím

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 15.02.18 21:51

@Glumka neboj ;) malé batohy se dají dát pod nohy, pokud bude jo nouze, tak ti, co je mají, místo třeba uvolní :)

taketik
Závislačka 3929 příspěvků 16.02.18 01:43

U dvrri maji take boxy na vetsi zavazadla - nad sedacku se toho moc nevejde :lol: vzdy cestuji s lodakem nikdy nebyl vetsi problem s prepravou :D

Glumka
Kecalka 346 příspěvků 16.02.18 06:43

@taketik nj ale sedim dost daleko od tech odkladacich mist tak se mi to tam nechce nechavat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >