Reklama

Cestování s LeoExpressem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 15.02.18 21:32
Cestování s LeoExpressem

Už dlouho jsem necestovala s LeoExpressem, a tak si vůbec nevybavím jak je to s přepravou zavazadel. Vždy jsem cestovala buď s malou sportovní taško a nebo s kufrem, avšak chystáme se zítra vyrazit do Prahy s krosnou, a tak by mě zajímalo zda nad sedačkami je dostatek místa na uložení krosny.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 15.02.18 21:39

My jeli s krosnou do Tater a vešli jsme se :)

tejuho
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 15.02.18 21:40

Misto tam je, v pripade, ze se tam krosna nevleze, maji jeste takovy „skrine“ na zavazadla.Ale mne se tam krosna vlezla zatim vzdycky :)

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 15.02.18 21:41

@Hannah345 a dali jste si ji uplně v pohodě nad sebe jo? Vlak je totiž totálně narvaný tak aby to nevypadalo jak v letadle s příručníma zavazadlama, kde se ho snažíš narvat do volného místečka :D

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 15.02.18 21:42

@tejuho já jen aby se vešla, kdyby mě třeba předběhl cizí spolusedící a zabral by tu horní poličku :D

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 15.02.18 21:45

Jako jo, ale to nikdy nevíš, kdo jede s tebou, pokud kolem budou ženský s kabelkama, tak nevidím problém :mrgreen: ale i víc krosen se tam určitě vtěsná, problém jsme neměli ;)

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 15.02.18 21:47

@Hannah345 no předpokládám že bude narvaný studentama z univerzity. Ale díky snad to tam narvu a nebudu se zbytečně stresovat s tím

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 15.02.18 21:51

@Glumka neboj ;) malé batohy se dají dát pod nohy, pokud bude jo nouze, tak ti, co je mají, místo třeba uvolní :)

taketik
Závislačka 3471 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 01:43

U dvrri maji take boxy na vetsi zavazadla - nad sedacku se toho moc nevejde :lol: vzdy cestuji s lodakem nikdy nebyl vetsi problem s prepravou :D

Glumka
Kecalka 332 příspěvků 16.02.18 06:43

@taketik nj ale sedim dost daleko od tech odkladacich mist tak se mi to tam nechce nechavat

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >