Cestování s prckem

Anonymní
22.7.13 12:33

cestování s prckem

Ahojky maminy, mám otázku jeli byste teď v tom horku cca 200-300km autem, chceme jet kolem 4 a prckovi je 8 měsíců. Máme kvůli tomu rozbroje s tchýní. Já říkala, že tam bude mít furt mokrou plínu u sebe. Jak byste se zachovali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
22.7.13 12:34

Soudim, ze klimu nemate?
nemuzete jet jeste pozdeji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
22.7.13 12:35

V autě bez klimatizace bych s dítětem nejela v těchhle vedrech, a co na to tchýně, to bych neřešila. Než nás uvařit, radši se s ní hádat. Možná víc na večer, ale stejně je dusno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
22.7.13 12:36

Otázka je jak je cesta důležitá, já bych ale teda nejela, je to náročné pro mě, natož pro dítě, přítel měl včera v autě 55 stupňů :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.13 12:36

No chceme ta být do 9 večer :-) klimu nemáme právě.

• Nahlásit
  • Citovat
58731
22.7.13 12:37

Pokud nemáte klimku, jeďte brzy ráno nebo večer. Zas takový problém v tom nevidím.. navíc, pokud ho budete např omývat a často stavět, tak proč ne?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
22.7.13 12:37

No tak to bych jela až večer jedině, píšeš 200-300km, to je celkem dost vydržet v tomhle vedru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15321
22.7.13 12:39
@Anonymní píše:
Ahojky maminy, mám otázku jeli byste teď v tom horku cca 200-300km autem, chceme jet kolem 4 a prckovi je 8 měsíců. Máme kvůli tomu rozbroje s tchýní. Já říkala, že tam bude mít furt mokrou plínu u sebe. Jak byste se zachovali vy?

Pokud v autě není klimatizace, nejela bych.

Zkusila jsem to jednou, před čtyřmi lety - dcera tenkrát měla potem promočená nejen záda (přes trojí převlékání cestou), ale hlavně celou sedačku tak, že se potah dal ždímat (to myslím skutečně ždímat, ne obrazně)… to mne z dlouhého cestování s mrňaty bez klimatizace nadosmrti vyléčilo.

Ale pokud v autě klimatizace je, nevidím v tom problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
22.7.13 12:44

Bez klimatizace bych nejela nikam. I když bude mít mokrou plenu, budete ho větrat… tak bude zpocené až po prdelku. Pokud by to byla nutnost jet tam, vyrazila bych na noc, přes den v žádném případě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
22.7.13 12:44

Vyjela bych později než ve 4, až kolem šesté, sedmé… Ale to jsou zas všude zvířata… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24459
22.7.13 12:51

No… my za víkend najezdili 800km a v pohodě. Prcek 3,5 měs. sice opocená zádíčka měl, ale jen lehce, rozhodně to nebylo na žádné ždímání.
Stavěli jsme často na kojení a co je asi nejdůležitější, jezdili jsme spíš po vedlejších cestách, mohli větrat okýnkama, zastavit kdykoli.
Po dálnici jsme jeli sice taky, ale ne moc dlouho a to bylo na pytel. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
22.7.13 12:58

Bez klimatizace bych to nevydržela ani já a nechtěla bych to po miminu. Stačí mi v autě ta chvíle, než se vychladí :roll:. Ale ráno nebo večer by to asi šlo :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48873
22.7.13 13:07

Bez klimošky bych nejela ani na nákup, už dopoledne tam bylo na padnutí. Jestli jí nemáte, tak jeďte až kolem 19h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
22.7.13 13:08
@martina.se píše:
Pokud nemáte klimku, jeďte brzy ráno nebo večer. Zas takový problém v tom nevidím.. navíc, pokud ho budete např omývat a často stavět, tak proč ne?..

Přesně, přes poledne bych ale nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50142
22.7.13 13:30

Bez klimatizace jen brzo ráno nebo hodně večer.
Stalo se nám, že jsme takhle uvázli snad dvě hodiny na dálnici v zácpě, kolem ani kousek stínu, nešlo se odtamtud ani hnout, neměla jsem teda dítě ale kočku a stejně mě to vytrestalo na hodně dlouho, normálně jsem tam brečela, že nám umře, při představě, že mám takhle mimino… Kolem 4 je teda ještě fest vedro a vzdálenost je to na můj vkus v neklimatizovaným autě veliká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama