Nechat vyřvat 2měsíční miminko?

Anonymní
21.7.13 13:06

nechat vyřvat? ...NE...

Ahoj maminky. zajimali by me vase odpovedi..mam 2 mesicniho chlapecka..a stale slycham od pribuznych nech ho vyrvat nechovej ho..zvykne si a budes ho chovt porad..jen ho nech at rve aspon mu poradne zesili plice..a. t.d. :-D noo tak tehle reci uz mam dost! ja sem teda pro chovani..prece jen neplace jen tak..neco se mu nelibi..od narozeni trpime na boleni briska..kdyz zacne brecet, krouti se..tak ho vezmu.je mu u me dobre! byl celych 9 mesicu zvykli byt u maminky.. je jasny ze kdyz ho neco boli a pochovam ho ze se sklidni!!! ale „nase rodina to ocividne nechape“ :cert: co si myslite vy?? opravdu nechat vybrecet.?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

169
21.7.13 13:10

Určitě pochovat, z bolení bříška se nevyřve…nechat vyřvat lze možná dvouleté dítě a ne dvouměsíční miminko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
21.7.13 13:10

Děláš to dobře ;) Nechápu, jak někdo může nechat „jen tak“ řvát takhle malý miminko :( Proč si starší generace myslí, že v tomhle věku už dítě uvažuje jako dospělý a brečí proto, že je vyčůrané, rozmazlené atd… :roll: Řiď se podle toho co cítíš, láskou ho nerozmazlíš, neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
21.7.13 13:12

Noo, tak ja na to taky nemela srdce a furt jsem maleho chovala, byl pak hned spokojeny. To manzel kdyz maleho hlidal, tak si snim treba lehl na zem hral si snim, tam ho polozil hen ho polozil. Choval ho malo. No a dneska jsou malemu 8 mesicu a je to silene snim :-(. Jakmile ho polozim na zem nebo kamkoliv, tak rve a rve ale to uz je rev, ze primo jeci. Polozi ho muj a je klid, maly si na zemi hraje pohodicka ale jen staci abych prosla kolem a zbystril me a zase rve. No proste se naucil, ze jakmile zarve, tak maminka pochova, jsem z toho uz docela zoufala. Kdyz je manzel v praci nic neudelam cely den maleho chovam a to uz ma krasny 10kil, takze z nej mam pekne bolave zada a cele drzeni tela jakesi nakrivo :-(
Takze ja radi najit nejaky kompromis mezi vyrvanim a chovanim :-) Ty deticky jsou hrozne chytry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
21.7.13 13:14

V žádném případě nenechávat vyřvat, je to skoro týrání :cert: vždyť takocvý miminko nic jiného než brečet neumí, něco jiného je třeba vztekající se dvouleťák. Děláš to dobře, nenech se zlomit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
teresa20

Tehdy se všechno dělalo jinak a rodiče nechápu, že se to nedělá stejně :nevim: a samozřejmě podle jejich mínění se to dělá dneska blbě :mrgreen: :mrgreen: malá mi taky v tomhle věku furt řvala, pořád jsem jí nosila, nic jsem s ní neudělala.. a nezvykla si na ho.. dneska si v klidu dovede hrát na dece sama.. takže dělej, jak ty uznáš za vhodný :D

• Nahlásit
  • Citovat
35461

Tak malé miminko bych vyřvat nenechala. Vyřvávat nechám dvouletého vzteklouna, ať si řve, po nějaké době ho to buď přestane bavit nebo ho oslovím a už se nechá přemluvit k nějaké činnosti. Malinké miminko potřebuje maminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
21.7.13 13:15

Spíš bych radila: nechat vykecat příbuzný :P A jeď si podle svýho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7297
21.7.13 13:18

I mě kamarádky doporučovaly nechat vyřvat… :zed: :zed:
mojí holčičce je rok a dva měsíce a nikdy a to opravdu nikdy jsem jí nenechala vyřvat!!! ani při usínání, chci aby usínala v dobré pohodě a ne uřvaná do vysílení, takže jsme nosili, při kolikách i při zubech, zpívali, hráli divadlo s plyšákama před spaním… moje dítě nikdy neusínalo samo, vždycky jsem byla u něj. a jak píšeš, moje holčička vždycky plakala protože jí něco bylo, neplakala bezdůvodně, takže v této situaci nechávat vyřvat mi přijde kruté. samozřejmě až sebou flákne vzteky v obchodě, nic než nechat vyplakat zřejmě nepomůže a budu se k tomu muset nerada uchýlit… :mrgreen:
přijde mi to šílené, to „nechat vyřvat“, myslím, že karp to připodobnil k tomu, spustit alarm u auta a čekat, že samo přestane houkat :roll: jenže ono bude houkat tak dlouho, než se vybije baterie (než miminko usne vysílením :,( )
dělej si to podle sebe!!!

Příspěvek upraven 21.07.13 v 13:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100

Takovýhle mimčo určitě ne… Ječet občas nechávám dvouleťáka, když jakákoliv snaha o to vysvětlit mu, proč něco nemůže, jen stupňuje řev… Řeknu jednou - řev, podruhé - pětkrát větší řev, odcházím pryč a ignoruju… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759

V žádném případě!!!
Já to teda občas poslouchám i od přítele, ale on ví jaký na to mám názor, občas nechám plakat třeba 2 minutky, ale to už mi ten pláč musí lézt sakra na nervy a mě praskají nervy ve švech, takže uložím do postýlky aby se mu nic nestalo a odcházím strčit obličej pod studenou vodu, abych vychladla :oops: :oops: u třetího jsem zatím nemusela ani jednou se jít uklidnit, jako prevenci proti bolestem bříška dáváme laktobacilky od swissu, takže je to mnohem lepší, pokud nesnim něco špatného, u druhého to bylo tak 1-2× týdně, strasne trpěl na břicho a já brečela s ním, nepomahalo vůbec nic :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29497
21.7.13 13:19

Taky jsem nenechala vyřvat a děti (7 a skoro 5 let), jsou normální, poměrně samostatné bytosti. Nejmladší roční je taky v pohodě a taky jsem ji vyřvat nenchávala, narodila se loni v červnu do největších veder, první dva měsíce jsem ji měla trvale na rukou.
Přiměřeně vyřvat bych nechala batole až okolo 2 let, kde už je řev a vztek účelový, miminko ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
21.7.13 13:19

Nemusíš ho pořád chovat, pokud možno strčit do kočárku a povozit po nějaké hrbolaté cestě - u nás to pomáhalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
21.7.13 13:20

My chováme stále, protože malý ještě teď v půl roce trpí na prdíky. Že by si na to zvykl nepozoruji. Nechat vyřvat takhle malé dítě považuji za velmi bezohledne a rozum mi zůstává stát nad tím, že to starší generace doporučuje a ještě se s tím chlubí, jak jim to zabralo. Vždy mě to hrozně rozčílí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
21.7.13 13:21

Presne jak uz se tu pise! Takhle maly miminko chovat a chovat a chovat! Taky jsem si od starsi generace vyslechla svy, jako kazda maminka tady… Delej podle sveho, to je ta nej cesta. Aby jste byli v pohode vsichni… Ja a manzel jsme jen nosili a nosili a mazlili a mazlili, a Kuba je uplne zlatej, krasne se na dlouho zabavi sam, pohoda! Rozmazlovani asi hrozi az pozdeji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama