Cestování vlakem do Německa

Anonymní
8.10.20 20:03

Cestování vlakem do Německa

Ahoj, chtěla jsem e zeptat. Nikde to nemohu najít. Prijela sem moje matka, která žije v Německu. Přijela jsem včera s tim, že dnes odjede zase. Nevime ale, jak je to s testy na Covid-19.Jestli si je i v tomto případě musí dělat. Jede vlakem zpátky, jsou tam nějaké kontroly u hranic, když pojede tím vlakem. Prosím jen ty, kteří mají aktuální zkušenosti. Ma v Německu TP a musi co nejdříve do prace, tady se čeká na výsledek testu 3 dny, na to není čas. Popřípadě jak se testuje na hranicích. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16691
8.10.20 20:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem e zeptat. Nikde to nemohu najít. Prijela sem moje matka, která žije v Německu. Přijela jsem včera s tim, že dnes odjede zase. Nevime ale, jak je to s testy na Covid-19.Jestli si je i v tomto případě musí dělat. Jede vlakem zpátky, jsou tam nějaké kontroly u hranic, když pojede tím vlakem. Prosím jen ty, kteří mají aktuální zkušenosti. Ma v Německu TP a musi co nejdříve do prace, tady se čeká na výsledek testu 3 dny, na to není čas. Popřípadě jak se testuje na hranicích. Děkuji

Hledala jsi na stránkách německého min. zahraničí?? Tam to musí být popsané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 21:37
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem e zeptat. Nikde to nemohu najít. Prijela sem moje matka, která žije v Německu. Přijela jsem včera s tim, že dnes odjede zase. Nevime ale, jak je to s testy na Covid-19.Jestli si je i v tomto případě musí dělat. Jede vlakem zpátky, jsou tam nějaké kontroly u hranic, když pojede tím vlakem. Prosím jen ty, kteří mají aktuální zkušenosti. Ma v Německu TP a musi co nejdříve do prace, tady se čeká na výsledek testu 3 dny, na to není čas. Popřípadě jak se testuje na hranicích.

Zalezi kde vase maminka zije. Kazda spolkova zeme v Nemecku to ma jinak. Pro Bavorsko by mela platit vyjimka 48h bez testu a karanteny. Na hranicich pry zadbe kontroly nejsou, ale probihaji namatkove kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama