Sny o dovolené

2482
12.9.20 19:55

Sny o dovolené... :)

Ahoj, vím, že je teď velmi nepříznivá doba a dlouho se nikam nepodíváme. A tak si ráda sním o době, která, klidně za hodně dlouhou dobu, jednou přijde a někam se budu moct s manželem zase na pár dní podívat.

A zjistila jsem, že vlastně ani nevím, kam bychom jeli, neboť všude kde jsme chtěli, už jsme byli.
Dáte tipy? V rámci snění, samozřejmě, že se NIKAM nebudeme minimálně rok chystat!
Ale ráda o tom sním a těším se:)

Nejsme typy co jsou schopní být celý týden jen u moře. Manžel nesnáší válení se na prudkém slunci, ale přeci jen, já bych moře ráda, stačí mi však jen na 1 den. Ostatní dny bych chtěla po památkách.

Líbilo se nám ohromně v Paříži i Římě, Projeli jsme Rkousko i s koupáním v jejích jezerech. Takže určitě ne nějaký resort alá Bibione.

Je tu někdo se stejným zájmem? Líbilo by se nám třeba v Řecku? Tam je památek! Ale co moře, dostali bychom se tam nějak?
Napadlo mě pak Toskánsko, ale abychom mohli střídat moře a památky, museli bychom jet autem a to je dost zdlouhavé…
K Baltu nechci, evokuje mi to zimu a když už moře, tak moře se žlutým pískem, který vám omývá nohy a dělá otisky stop..:)
Kromě Řecka a Itálie mě ale nic nenapadá. Možná Budapešť a místo k moři jet do nějakých těch jejich lázní? Nebo Španělsko, Portugalsko? V Barceloně jsem byla a bylo to pěkné, pláž je přímo ve městě, ale bude to asi dost špinavá pláž…

Pište své tipy, když tam nemůžeme jet, budeme aspoň snít… <3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16269
12.9.20 20:21

@Niemeyer jak se nedá cestovat? v létě se cestovat dalo docela dobře ;)
já jsem byla ve Španělsku Oropesa de Mar, krásná pláž, teplé moře a spousta památek - doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
12.9.20 20:26

Letos jsem sjezdila půlku Česka. Vyhýbám se turisticky provařeným lokalitám a objevila jsem pár nových konců světa. Ještě se chystám do Brd, ale až na podzim - to tam prý člověk hodiny nepotká živáčka ;)

Ze zahraničí plánuji snad na příští některá místa v Severní Americe - půjčit si auto a projezdit to :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
12.9.20 20:28

My chceme s muzem pristi rok bud Oman, Izrael nebo Jordansko. Byla jsem na dennim vylete v jeruzaleme a pak i v Petre a to rozhodne na denni poznavacku neni. Nejsou to proflakle zeme s rezortem vedle druheho. Tak uvidime jestli se zadari :) chceme pul na pul valecku, popijeni a pamatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
12.9.20 20:46

S dětmi jezdíme do Egypta, Marsa Alam, každý rok stejný hotel, pro děti fakt dokonalé, zase se tam vrátíme :srdce: s manželem Londýn, Řím, Athény, prostě památky, tak s sebou děti zatím nebereme. Letos jsme teda byli taky jen po Česku, ale nestěžuju si :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
12.9.20 21:50

Madeira, létá se stále… Jasně, může se to změnit. Krásná destinace na výlety jako stvořená a na vykoupání v oceánu také. Za 14 dní bychom měli letět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 21:52
@Niemeyer píše:
Ahoj, vím, že je teď velmi nepříznivá doba a dlouho se nikam nepodíváme. A tak si ráda sním o době, která, klidně za hodně dlouhou dobu, jednou přijde a někam se budu moct s manželem zase na pár dní podívat.

A zjistila jsem, že vlastně ani nevím, kam bychom jeli, neboť všude kde jsme chtěli, už jsme byli.
Dáte tipy? V rámci snění, samozřejmě, že se NIKAM nebudeme minimálně rok chystat!

Nejsme typy co jsou schopní být celý týden jen u moře. Manžel nesnáší válení se na prudkém slunci, ale přeci jen, já bych moře ráda, stačí mi však jen na 1 den. Ostatní dny bych chtěla po památkách.

Líbilo se nám ohromně v Paříži i Římě, Projeli jsme Rkousko i s koupáním v jejích jezerech. Takže určitě ne nějaký resort alá Bibione.

Je tu někdo se stejným zájmem? Líbilo by se nám třeba v Řecku? Tam je památek! Ale co moře, dostali bychom se tam nějak?
Napadlo mě pak Toskánsko, ale abychom mohli střídat moře a památky, museli bychom jet autem a to je dost zdlouhavé…
K Baltu nechci, evokuje mi to zimu a když už moře, tak moře se žlutým pískem, který vám omývá nohy a dělá otisky stop..:)
Kromě Řecka a Itálie mě ale nic nenapadá. Možná Budapešť a místo k moři jet do nějakých těch jejich lázní? Nebo Španělsko, Portugalsko? V Barceloně jsem byla a bylo to pěkné, pláž je přímo ve městě, ale bude to asi dost špinavá pláž…

Pište své tipy, když tam nemůžeme jet, budeme aspoň snít… <3

Na řecké ostrovy lítáme pravidelně. Střídáme to, máme to tam moc rádi. Krásné moře, příjemní lidé, výborné jídlo, památky, klid a pohoda… Evropu máme dost projetou. Ještě jsme nebyli v Portugalsku, ale tam je to krásné Algarve td. Ale za nás řecké ostrovy jsou nejlepší právě z těch důvodů, které hledáte. My byli i letos - tentokrát poprvé na Korfu. Samozřejmě je dobré číst recenze a vybrat si dobrou lokalitu. V Řecku jsou krásné i lodní výlety na okolní ostrůvky, jeskyně atd. nebo si půjčit auto a projet si to. Jsou tam i krásné hory třeba na Krétě.

• Citovat
  • Nahlásit
3970
12.9.20 22:03

My jeli autem Monaco-Nice-SaintTropez. A byla to báječná dovolená. Podívání i moře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
12.9.20 22:03

Toskansko je krasne, v Taliansku Florencie, Benatky, Milano. Spanielsko bud juh Sevilla, Cordoba, Granada, alebo sever San Sebastian, Gijon, Santiago de Compostela :srdce: :srdce: :srdce:

Sla by som hned!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8635
12.9.20 22:21

Lago di Garda <3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10436
12.9.20 22:30

Mně se moc líbila Sardinie a Korsika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
12.9.20 22:33
@Niemeyer píše:

Pište své tipy, když tam nemůžeme jet, budeme aspoň snít… <3

Byla jsem už na pár místech v Evropě, Řecko řecké ostrovy, Itálie skoro celá, Portugalsko, Francie, Španělsko, Madeira, Dánsko, Německo, Rakousko, dal Izrael ( bomba), Thajsko, Kambodža, Brasilie( velká srdcovka), teď budu ráda když budu moc v říjnu jet do ČR na deset dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama