Cestovni zidlicka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koalka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 06.05.10 11:17
Cestovni zidlicka

Prosim o radu.
Potrebovala bych skladnou bezpecnou cestovni zidlicku.
Napadla me takova ta nafukovaci co se pridela na normalni zidli (http://www.slune-cz.cz/…first-years/), co myslite, mame s tim neketra zkusenosti? Hodilo by se neco ne moc velkeho, uz takhle mame plno veci. Diky.

Reakce:
Peta+2XX
Povídálka 15 příspěvků 06.05.10 12:19

Ahojky, já si nedávno koupila tuto http://www.malvik.cz/…lni-zidlicka a jsem spokojená, cena je nižší než od first ears, i když mají i skladnější, třeba ty látkové, ale ty nemají ten jídelní pultík. Tak štastnou ruku při výběru :-) .

tezi
Hvězda diskuse 50602 příspěvků 1 inzerát 06.05.10 13:04

My máme sedátko od FP Jsem spokojená a i když není nafukovací. Na cestování autem naprosto super, mám vyzkoušeno v sedanu s 2 dětma na delší dobu :wink:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.05.10 18:24

Ja mam tu latkovou, z fleru, je to jen pytlicek, takze ji strcim i do batohu, rychle nasazena, podle me bezpecna. Pultik nemame ani u velke zidle, nejak nevim k cemu. Stejne ho porad krmim a krupky a pecivo a jine veci, co ji sam mu podavam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >