Čevené oči, rýma atd.atd.

Anonymni
8.6.08 07:44

Čevené oči, rýma atd.atd.

Prosím o radu, dcerka 4 roky má alergii na pyly..bere Aerius ale já výsledek nevidím, teď již přes týden má červené oči, ráno oteklé, rýmu, kapeme do očí Alergocrom a k tomu také do nosu, ale stejně ji stále oči svědí a rýmu má pořád. Za týden jdemena alergologii tak jsem zvědavá co nám dá.Je prosím něco jiného a účinnejšího než Aerius? Vím že se také bere Zodac nebo Zyrtec ale ty se berou také dlouhodobě nebo jen krátce? Protože tyto problémy určitě bude mít celé léto
A co Vám pomáhá na ty červené a oteklé očička ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
8.6.08 08:41

Ahoj,

Aerius je nejucinejsi, ma nejmene vedlejsich ucinku a je nejmene tlumivy.
MAm to doma v duetu, pritel u toho ma jeste astma, ten ho bere v pilulkach a dcera v sirupu.
Aerius ma nejdelsi dobu trvani ucinku.
Ale jestli ti alrgolog da neco lepsiho, tak pisni, rada se priucim.

Je to desne obdobi :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
8.6.08 08:51

alergie

Ahoj já jsem již dospělá alergička s podobnými problémy, beru pravidelně zodac,zyrtec co z toho mám po ruce, bere se to dlouhodobě v době obtíží,takže u mě cca 1,5 měsíce každý den, ale koukla jsem se na příbalový leták a tam píšou dávkování dětem až od 6-12 let, takže pro tvé dítko to je asi ještě brzy :( , ale stejně účinek je minimální…Do očí kapu spersallerg - ten nevím, od kolika je, a do nosu existuje podle mě taky hodně přípravků. Koukni na net, co existuje,ať jsi na Dr. připravená :) . Hodně štěstí v tomto dlouhodobém boji. B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
8.6.08 09:00

alergie

Jo a spersallerg je jen na předpis, mě zabírá, tady máš celkem dobrý odkaz. :) B.
http://lekarny.zdravcentra.cz/…/alergie.xsl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
8.6.08 12:19

Taky dotaz. Mám taky alergii, ale po maturitě jsem přestala chodit na alergologii, když jsem šla studovat to Prahy. Před dětmi jsem užívala zyrtec a podobně, psala mi to obvodní dr. Je tu nějaká maminka co kojí a přesto něco bere??? Existuje vůbec něco? Já si jen kapu do očí, ale v těchto dnech po návratu z venku mám dost. . Nerada bych se táhla se 2 ma dětma někam k nové Dr. a tam si vyslechla, že když kojím, tak nic. .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama