Cezera - kdy tak zabere??

Anonymní
21.2.21 10:17

Cezera - kdy tak zabere??

Ahoj. Jsem alergická na jarní stromy a už mi to začalo. Klasika - vodnatá rýma, ucpaný nos, slzící oči, únava… Začala jsem brát Cezeru (každý rok ji začínám brát pozdě) až když už tyto potíže nastoupily. No všechno se tak nějak zlepšilo až na bolest hlavy v oblasti čela a takové motání, závratě z té bolesti, nebo spíš tlaku na čele.
Dnes si beru třetí prášek a říkám si kdy by tak měl naplno zabrat a hlava přestane bolet. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26231
21.2.21 10:20

Třeba te nebolí kvůli alergii. Navíc léky nejsou stoprocentní. V té horší době mám příznaky i přes léky, někdy dokonce musí brát dva denně. Kamarádka končí pravidelně v top období na neschopence, protože léky prostě nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:28

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:
Třeba te nebolí kvůli alergii. Navíc léky nejsou stoprocentní. V té horší době mám příznaky i přes léky, někdy dokonce musí brát dva denně. Kamarádka končí pravidelně v top období na neschopence, protože léky prostě nestačí.

Jo, v horším období lehnu na pár dní s teplotami do postele. Ale to přichází až tak v květnu. A také i přes braní léků.
Při tvé alergii tě taky bolívá hlava způsobem, který jsem popsala výše?

• Citovat
  • Nahlásit
26231
21.2.21 10:32
@Anonymní píše:
Jo, v horším období lehnu na pár dní s teplotami do postele. Ale to přichází až tak v květnu. A také i přes braní léků.
Při tvé alergii tě taky bolívá hlava způsobem, který jsem popsala výše?

Ne, jám mám rýmu, kašel, svědění v krku. Klidně můžeš mít zánět dutin. Nebo koronu, hodně lidí si stěžuje na bolest hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:39

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:
Ne, jám mám rýmu, kašel, svědění v krku. Klidně můžeš mít zánět dutin. Nebo koronu, hodně lidí si stěžuje na bolest hlavy.

Jojo, korona mě taky napadla… Jen si to moc nechci přiznat… Když nemám teploty a čich i chuť stále přítomná… Jen únava a bolest hlavy v oblasti čela…
Ale díky za odpovědi a názor.

• Citovat
  • Nahlásit
26231
21.2.21 10:40
@Anonymní píše:
Jojo, korona mě taky napadla… Jen si to moc nechci přiznat… Když nemám teploty a čich i chuť stále přítomná… Jen únava a bolest hlavy v oblasti čela…
Ale díky za odpovědi a názor.

A zkusila ses předklonit? Pokud je to horší, je to jeden z příznaků právě zánětu dutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:44

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:
A zkusila ses předklonit? Pokud je to horší, je to jeden z příznaků právě zánětu dutin.

Zkusila a nebolí mě to… Je to spíš takový tlak, který je někdy intenzivnější, někdy ne. V noci ale spím dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
26231
21.2.21 10:45
@Anonymní píše:
Zkusila a nebolí mě to… Je to spíš takový tlak, který je někdy intenzivnější, někdy ne. V noci ale spím dobře.

Tak těžko říct. A co si zajít někde blízko na antigenní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:50

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:
Tak těžko říct. A co si zajít někde blízko na antigenní test?

Já si teď nejsem jistá, jak to funguje. Musím se někde objednat, nebo nejdřív volat praktickému lékaři? Slyšela jsem, že antigenni test lze zakoupit i v lékárně.

• Citovat
  • Nahlásit
26231
21.2.21 10:51
@Anonymní píše:
Já si teď nejsem jistá, jak to funguje. Musím se někde objednat, nebo nejdřív volat praktickému lékaři? Slyšela jsem, že antigenni test lze zakoupit i v lékárně.

Ty antigenní jsou zdarma a můžeš se objednat sama. Proplatí to pojištovna, musíš mít kartičku s sebou. Kolegyně tak měla rýmu, manželovi bylo divně, tak si zajeli a byli oba pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:55

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:
Ty antigenní jsou zdarma a můžeš se objednat sama. Proplatí to pojištovna, musíš mít kartičku s sebou. Kolegyně tak měla rýmu, manželovi bylo divně, tak si zajeli a byli oba pozitivní.

A za jak dlouho se z toho dostali? Nebo jak dlouho to trvalo?
Takhle mi je totiž už sedmý den :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:57

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:

Mne to všechno začalo žaludeční nevolnosti (nějaká viroza) a od té doby je mi takhle.

• Citovat
  • Nahlásit
26231
21.2.21 11:31
@Anonymní píše:
A za jak dlouho se z toho dostali? Nebo jak dlouho to trvalo?
Takhle mi je totiž už sedmý den :zed:

Zrovna to probíhá, nevim, jak jim je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26231
21.2.21 11:32
@Anonymní píše:
Mne to všechno začalo žaludeční nevolnosti (nějaká viroza) a od té doby je mi takhle.

A tak proc si myslis, ze je to alergie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 11:38

ZAKLADATELKA

@vokishka píše:
A tak proc si myslis, ze je to alergie?

Protože samotný projevy alergie začaly až po prodělané viroze.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat