Chata v Ústeckém kraji - má někdo?

Anonymní
18.11.19 17:18

Chata v Ústeckém kraji - má někdo

Uvažejeme o koupi/stavbě chajdy. Manžel přišel s tím, že je tam smrad od Teplic a Ústí.. Já tam nikdy nebyla, ale podle fotek mi Ústecký kraj připadá krásný.. Doporučili byste nějakou konkrétnější oblast tam?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6210
18.11.19 17:23

My máme třeba chalupu na pomezí Českého Švýcarska a žádný smrad tam není, naopak. Bývaly tu i plicní lázně. Ústecký kraj je velký, není to jen průmyslová oblast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
18.11.19 17:25

Jsem z tohoto kraje a žádný smrad tu není. At se manžel podívá na rozptylové podmínky, dávno jsou tu dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1241
18.11.19 17:38

Jsme kousek od loun na vesnici, hodne lidi tu ma chatu a nebo chalupu, jsme primo pod horou takze krasne, fajn dostupnost na letiste i do prahy…nejhorsi vzduch co jsem tady pocitila byl litvinov, k teplicim nebo usti bych ja osobne nesla, to uz je moc severne, ae pokud by tobylo jen rekreacne tak teplice proc ne, usti se mi nelibi,..pak je pekne u zatce a decinsko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
18.11.19 17:41

Ústecký kraj není jen Ústí a Teplice ;-). Obecně se dělí na 4 oblasti: Dolní Poohří, Krušné hory, České Švýcarsko a České středohoří. Poslední zmíněné naprosto miluji, ta krajina je jedinečná a krásná. Třeba Litoměřicko je parádní. Takže záleží, co od chaty čekáte - jestli chcete být někde v osamělé divočině (pak bych koukala po Českém Švýcarsku, kde to mimo sezonu může být v těch lesích dobrodrůžo) nebo v civilizaci, u vody, u nějakého kopce… Co se emisí a smradu týče, tak jo, v Ústí to třeba kolem Setuzy smrdí, ale mít chatu na Střekově nebo na vaňovské straně, beru je všema deseti ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
18.11.19 17:42

A třeba to samotné Ústí - centrum nic moc, ale některé městské části (Klíše, Střekov, Vaňov,…) jsou nádherné. A stačí vyjet nahoru na kopec za Stříbrníky do těch vesnic, co tam jsou, a i tam je to naprosto luxusní a člověk ani neví, že má hned za kopečkem krajské město.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3653
18.11.19 17:56

@PenelopaW bydlime v Decine, takze vedle Usti. U nas to nesmrdi, ale kdykoliv jedu do Ul tak tam to fakt smrdi. U Dc mas treba Jetrichovice, Kytlice atd atd a tam je spoustu chalup.Je to tam krasny, ale taky se tam ty chalupy nechaj zaplatit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 19:12

Já bydlím na Kamýku, asi tři km od Litoměřic a je to tu vážně krásný. Smrad necítím opravdu žádný. Z okna koukám na Krušné hory, Hazmburk, Košťálov, atd:srdce: neměnila bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama