Matrace z paměťové pěny - příšerné, nemohu spát

2406
15.11.19 17:52

Matrace z pamětové pěny - příšerné, nemohu spát

Ahoj, koupili jsme si velmi drahou matraci z paětové pěny, jedna asi za 7 tisíc. Chtěla jsem tvrdou, dobře se mi spí na dětských postelích, třeba z ikea. :lol: :lol:

Nicméně jsem zjistila, že tu paměťovou pěnu nedávám. Zapadnu do té postele, nejde na ní sedět (často ráda v posteli sedím a „pracuju“, mám tam pc, vyšívám atd) a tady do té paměťové zapadnu a kroutí se mi záda. Při spaní jsem rozlámaná.

A ted nevím jakou si koupit. Obyčejnou?

U této paměťové jsme vzali skoro největší tvrdost, 4 a je to měkké strašně moc.
A u obyčejných matrací ze studené pěny je největší tvrdost jen 3. Tak fakt nevím…

máme je ze spime.cz

máte někdo podobnou zkušenost?
Zítra si tam půjdu vybrat jinou, ale upřímně vůbec netuším jakou, když jsme měli tu nejtvrdší a stejně jě velmi měkká.

Vezmu s sebou pro srovnání obyčejnou matraci z dětské postele z ikey, ale taky se bojím toho, že ve výšce 20 cm, jak máme na naší posteli, se prostě žádná matrace nedá vyrobit tvrdá tak, jako je 10 cm malá matračka na ikea postýlce…

co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5611
15.11.19 17:57

Nijak neporadím, ale mám to stejně. Nesnáším tu matraci. Máme ji rok a už rok jsem se pořádně nevyspala! Vyhovují mi matrace pružinové, na nich spím jak miminko. Bohužel ji ale kvůli manželovým zádům mít nemůžeme :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
15.11.19 18:06

A co třeba futon? Ten máme my a jsme s ním moc spokojení. Brzo bude potřeba nový a půjdem do něj zas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
15.11.19 18:07

@Tableta proc si nekoupite dve ruzne? Aby se vam oboum spalo dobre.

Jinak vam vadi i treba ty 2cm pametove peny na tom velmi tvrdem jadru co treba delaji? Kdyz jsme hledali, tak jsme nasli i uplne tvrde.

Jinak za 7tis neni draha matrace..

Příspěvek upraven 15.11.19 v 18:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
15.11.19 18:07
@Tableta píše:
Nijak neporadím, ale mám to stejně. Nesnáším tu matraci. Máme ji rok a už rok jsem se pořádně nevyspala! Vyhovují mi matrace pružinové, na nich spím jak miminko. Bohužel ji ale kvůli manželovým zádům mít nemůžeme :cert:

jsem ráda, že v tom nejsem sama.
my máme matrace každý zvlášť, naštěstí, manžel je spokojený. Tak vyměnit mohu jen tu svou. Ale musím si napřed vybrat… a vůbec nevím. No, prostě cokoli tvrdšího a bez paměti.
vždycky tam zalehnu jak do kobky…a blbě se mi z ní i vstává, prostě odpor nula a já ho potřebuju:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7334
15.11.19 18:08
@Tableta píše:
Nijak neporadím, ale mám to stejně. Nesnáším tu matraci. Máme ji rok a už rok jsem se pořádně nevyspala! Vyhovují mi matrace pružinové, na nich spím jak miminko. Bohužel ji ale kvůli manželovým zádům mít nemůžeme :cert:

Nelze mít matrace dvě? každý jak potřebuje? Právě proto jsem nikdy nepořídila matraci jednu ve velké velikosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7334
15.11.19 18:09
@Niemeyer píše:
jsem ráda, že v tom nejsem sama.
my máme matrace každý zvlášť, naštěstí, manžel je spokojený. Tak vyměnit mohu jen tu svou. Ale musím si napřed vybrat… a vůbec nevím. No, prostě cokoli tvrdšího a bez paměti.
vždycky tam zalehnu jak do kobky…a blbě se mi z ní i vstává, prostě odpor nula a já ho potřebuju:)

Podložka na matraci to nevyřeší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
15.11.19 18:12

Já musím dodržovat poměrně nezvyklý formát… nechci mít vedle manžela schod…

futon jsem nezkoušela, ale slyšela jsem o něm, dobrý nápad..ale já e bojím investovat do něčeho dražšího.

a výška matrace musí být 20 cm, aby to štymovalo s manželovou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21102
15.11.19 18:14

Kup si prostě pružinovou matrac z tuhých pružin. Je to tvrdý jak beton. Můj muž takové miluje, já na nich trpím, takže spíme každý na jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 18:16

Promin, ale 7 tis. je velmi draha matrace? No to snad ne :lol: :lol: :lol:… ano, matrce z pametove peny za 7 tis. jsou silene sunty. Mame matraci z pametove peny za 100 k a to je opravdu jine kafe a mame pouze stredne tvrdou :).. takze jen pro seovnani, ze neni draha matrace jako draha matrace a pametova pena muze byt ioravdu kvalitni, ale pak stoji uplne jine penize.

• Nahlásit
  • Citovat
2406
15.11.19 18:16
@pannda píše:
Podložka na matraci to nevyřeší?

podložka? to existuje? jako jogamatka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
15.11.19 18:17

Tyhlety anonymy mám nejradši :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
15.11.19 18:22

Take doporucuji futon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2477
15.11.19 18:26

Mám to stejně, tolik různých pěnových matrací jsme vyzkoušeli a nakonec se vrátili k pružinové.
Bohužel mě vyhovuje jiná než manželovi, tak jsme schůdek vyřešili v Ikea takovou tou podložkou (nízkou matrací) a něco podobného mají i -sakra, vypadlo mi jméno- jsou na to furt ty dlouhé reklamy v televizi :think: -matrace/deky/polštáře… Má to od nich moje mamka a je moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
15.11.19 18:26

My mame taky radši tvrdsi matraci a mame ze sconta s kokosovou vrstvou. Je super. Na pametove spim obcas u svych rodicu a taky bych to dlouhodobe nedala, clovek je v tom zapadlej jak v rakvi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama