Začala mi nepravidelná menstruace

Anonymní
25.11.19 19:16

Chci od vás radu

Dobrý den,

Chci od Vás poradit ještě se mi to nestalo…
7.11 jsem dostala očekávanou menstruaci, která trvala jako vždy 5 dní. 14.11 jsem byla u gynekologa s tím že ještě hodně spinim což už normální u mě není špinila jsem až do neděle 17.11. Při kontrole vše ok…
Další menstruace by měla přijít 5.12, ale přišla již dnes 25.11…
Stalo se to některé z Vás???
Moc děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2478
25.11.19 19:19

Hele to může být cokoliv, na mě tímhle způsobem fungovalo cokoliv od nervů, nachlazení, antibiotik…
Určitě bych navštívila gynekologa s pořádně napsaným menstr. kalendářem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 19:54

@Hanulínek u gynekologa jsem byla 14.11 a řekl mi že je vše v pořádku což evidentně není, proto se ptám jestli už se to někomu stálo…ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
203
25.11.19 19:56

Uz nejakou dobu spis let neberu HA, takze to mam tez nepravidelne, ale stalo se mi to hodnekrat.. bud rada ze to dostavas, horsi je to nedostavat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
25.11.19 19:59

Stát se to může, tělo není stroj. Párkrát se mi stalo, že to přišlo o týden dřív nebo později. Tak buď v klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 12:24

Ahojky holky posledni menses jsem mela 28.11-3.11..mam ji pravidelnou. Kdy bych mela dostat dalsi? Dasa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.11.19 04:57

I já mám podobný problém, u gynekologa vše ok. Ale teď se mi stalo že sem to měla týden, týden špinění, týden ok a pak opět týden ms.
Je mi 30 mám klidnou práci, prášky neberu žádné, taky nevím co se to děje.

• Nahlásit
  • Citovat
15
28.11.19 04:59
@Anonymní píše:
Ahojky holky posledni menses jsem mela 28.11-3.11..mam ji pravidelnou. Kdy bych mela dostat dalsi? Dasa.

Pokud víte že máte pravidelnou ms tak také určitě víte kdy budete mít další…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 05:04
@Anonymní píše:
I já mám podobný problém, u gynekologa vše ok. Ale teď se mi stalo že sem to měla týden, týden špinění, týden ok a pak opět týden ms.
Je mi 30 mám klidnou práci, prášky neberu žádné, taky nevím co se to děje.

Měla jsem to tak od ledna do léta týden ms a týden klid sem tam po 26dnech. Od července beru kvůli tomu ha a teď se budu snažit vysadit a uvidíme… máme děti, další neplánujeme ale ha brat nechci

• Nahlásit
  • Citovat
15
28.11.19 05:16
@Anonymní píše:
Měla jsem to tak od ledna do léta týden ms a týden klid sem tam po 26dnech. Od července beru kvůli tomu ha a teď se budu snažit vysadit a uvidíme… máme děti, další neplánujeme ale ha brat nechci

Pokud chcete vysadit, tak by jste to měla konzultovat s doktorem, ale většinou se po vysazení HA stává ms nepravidelnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 05:24
@Luna13 píše:
Pokud chcete vysadit, tak by jste to měla konzultovat s doktorem, ale většinou se po vysazení HA stává ms nepravidelnou

ja ji měla pravidelnou akorát po 3 porodu a vlastně 3letech toto…lekar říkal ať zkusím rok, jenže mam pocit, ze rok to nedám. Beru logest a nechuť k sexu a vadí mi dotyk, bývám častěji podrážděna. Takže mam teď ještě 1 platicko které doberu a uvidím. Když tak nasadim jinou antikoncepci… po zbytek zivota hormony brat nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.11.19 14:02
@Luna13 píše:
Pokud víte že máte pravidelnou ms tak také určitě víte kdy budete mít další…

No prave ze me zarazilo to, ze jsem ji mela dostat 25.11.a nedostala jsem… :rolling_eyes: Ja to asi spatne napsala… Nikdy se mi to nestalo..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama