Chicco auto billy

167
25.11.15 14:20

Chicco auto billy

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s autičkem Billy od Chicca (http://pro-nejmensi.heureka.cz/…nni-cervene/). Vyhlédla jsem si ho podle videa na YouTube. Objednala, zaplatila, dorazilo. Jenže má pár minusu. Na volantu nesvítí šipky při zatočení, na autíčku nesvítí zadní světla a jezdí nějak divně. Jak to máte Vy? Máte to stejně? Nebo jen k nám došel vadný kus :-

Děkuji a preji hezký den :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
25.11.15 14:29

Mám. Máme ho doma, akorát žluté. Starší syn ho dostal ke 2 narozeninám, takže ho máme doma 2,5 roku a už bych to v životě nekoupila. Krám nad krámy, manžel na to strašně nadává. Dvakrát jsme to měli na reklamaci, pokaždé nám poslali úplně nové, takže už máme doma třetí kousek. A i ten už je „kaput“ - vydává zvuky a bliká, jak se mu chce, jezdí trhaně… ale na reklamaci už fakt nemáme sílu, protože by to dopadlo úplně stejně. Jsou to prostě krámy. Můžeš to reklamovat. Jak píšu, nám vždycky poslali nové. Ale po čase dopadlo úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
25.11.15 18:12

@Fima Já přemýšlím, že to vrátím, máme to doma od pátku myslím :- a moc se mi to nelíbí. Jdu psát prodejci, že chci zboží vrátit v zákonné lhůtě 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
27.11.15 21:59

@Fima Chci se ještě zeptat, zda na volantu při zatáčení svítí u Vašeho autíčka směrovky a zda na autě svítí i zadní světla. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
27.11.15 23:07

@Mar ket U nás už nesvítí nic. Postupně to odešlo u každého autíčka, co jsme měli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
27.11.15 23:10

@Fima A co všechno svítilo? Jde mi o to, že na youtube jsou videa, kde svítí přední i zadní světla a při zatáčení svítí směrovky. No a už máme auto doma a jenom mu svítí přední světla, ozývá se zvuk motoru a pípá při couvání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.12.15 22:39

Měli jsme úplně stejný problém, šipky na volantu ani zadní světla na autíčku nesvítily, vše ostatní fungovalo. Uznaná reklamace - vráceny peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
27.10.16 20:17

Chicco Billy

Ahojky. Má někdo další toto autíčko d CHicca? http://rc-modely.heureka.cz/…ute/poradna/?s=5 Chtěla bych ho pro syna ale zajímá mě jestli opravdu splňuje co se píše viz odkaz a jak moc je poruchové. Tady se sešlo pár negativních komentářů a v odkazu zas kladných. Tak sbírám informace. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama