CHICCO TRIO S3

2
2.9.08 16:31

CHICCO TRIO S3

Ahoj maminky, chtěla bych znát vaše názory na kočárek CHICCO TRIO S3. Moc se mi líbí. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Chicco TRIO S3 A-FIX?

Přidejte zkušenost s Chicco TRIO S3 A-FIX
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
2.9.08 16:43

no myslím, že to stačí napsat jednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.9.08 13:22

Já momentálně vybírám kočárek (chci trojkolku do terénu) a tenhle jsem měla v užším výběru. Ale úplně mě odradilo, že nemá polohovatelné nohy. Je pro mě nepředstavitelné, aby moje dítě spalo s nohama dolů a pouze na zádech. Takže byl vyřazen. Zatím nejvážnějším favoritem je Red Castle Shop n Jogg. Radka

• Nahlásit
  • Citovat
19
2.10.08 10:30

My jsme Chicco s3 trio měli ale nebyla jsem spokojená se sporťákem. Jak už někdo psal, nemá polohovatelné nožičky což je opravdu dost zá:,–(ní, dále se nedají zádíčka položit do úplného lehu a má malý košík. Taky jsem se bála aby nám do něj po stranách nepršelo a moc nefoukalo, provedení stříšky totiž není moc dobré (naštěstí nás déšť nepotkal tak to nemám vyzkoušené). Jinak je ale hezký, krásně se s ním jezdí a je dobře skladný i např. do favorita.
Už jsem na něj styšela hodně špatných recenzí i od jiných lidí, ten sporťák prostě nevychytali.
Protože jsem byla s tříkolou spokojena tak jsme si jako náhradu pořídili Quinny Frestylle a jsme s ním spokojeni, nebo si kamarádka moc chválí Casualplay.
Tak hodně štěstí při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama