Chicco židlička jaky druh?

178
8.11.20 11:53

chicco židlička jaky druh?

Dobrý den, obracím se zde do skupinky s pomocí, prosím nevíte někdo co je tohle za typ židličky a dále za se dá sehnat takový ten kus mezi nožky, náhradní potah a popruhy? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1175
8.11.20 12:45

Me ty chicco prijdou vsechny hrozne podobne, my mame polly progres a shanela jsem take popruhy. Sla jsem primo na stranky chicco a zavolala tam, aby mi poradili, protoze jsem to tam nemohla najit a byli velice ochotni a poradili, spousta kousku je tam univerzalni, taky by se jim dala urcite poslat fotka. Ten kus mezi nohy nevim, na te nasi neni na zidlicce, ale na tom tacu ze spodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
8.11.20 13:33

@Melodie91 no my právě to máme mít taky na tom tacu ale nemáme ho tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
8.11.20 13:40
@NikyNikca píše:
@Melodie91 no my právě to máme mít taky na tom tacu ale nemáme ho tam

Jo, uz to vidim..no ja bych zkusila vse tam..nove popruhy a novy tac..i kdyz nevim, jak male mas dite, ale my pouzivali popruhy, dokud jsme nepouzivali tac, kdyz pouzivame tac s tou zarazkou, tak uz neni treba mit popruhy, tak bych neutracela za oboji, pokud uz je dite velke a pouzivala bys ten tac

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
9.11.20 09:05

@Melodie91 právě že židličku budeme teprve používat takže potřebuju primárně ty pásy ale pak až bude používaný i tác tak je třeba i to no 🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama