Jakou jídelní židličku?

331
12.8.20 21:37

Jidelní židlička, která

Prosim o radu. Syn začal uplne sám sedet a tak chci poridit jidelni zidlicku. Optám se, je lepsí takova ta klasická nebo ta židle i se stolečkem? Obojí má popruh. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2112
12.8.20 21:39

@dog.s mame rostouci zidli Jitro a jsem maximalne spokojena :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8803
12.8.20 21:51

My měli pro staršího takové to monstrum od Chicca, myslím a vyměnili jsme ji za rostoucí dřevěnou, jako zmiňují výše. Ani s jednou jsem spokojená nebyla. Pro dceru jsem koupila tu bílou plastovou z IKEA a je z nich nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
12.8.20 22:04

@dog.s Určitě se stoleckem, pokud máš v kuchyni aspon drobet místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
12.8.20 22:30

Mame obyc z ikei, ma stolecek, ale je sundavaci a moc ho nepouzivam, radsi zidlicku pristrcim k velkemu stolu. Vyhovuje mi, ze je plne omyvatelna, kdyz ji malej zasvini, tak ji celou strčím do sprchace a umeju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
12.8.20 22:53

Mám obyčejnou z IKEA už pro druhé dítě a jsem spokojená. Plně omyvatelná, žádné záhyby, kde se drží drobečky. A jako bonus beru, že nemá nic pod nohama, o co by se mohlo dítě opřít a snažit se vylézt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
12.8.20 22:55

V Dtestu byl nedavno test jidelnich zidlicek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
12.8.20 23:24

Máme od roka dřevěnou z IKEA a neměnila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
15.8.20 11:48

Polohovací židlička

Ahoj :)
Našla jsem židličku, která je možná polohovat (do úplného lehu)
Zajímalo by mě, jak často se stane, že dítě usne při jídle?
Jestli má cenu to vůbec kupovat :)
Dcera zatím nesedí, takže se teprve dívám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
15.8.20 13:46

To neni, ze by usnula. Ale na zacatky krmeni pro nesedici deti. Vyuzivala jsem par mesicu. Starsi v ni pak v pololeze pijou mlicko z flasky. My mame Chicco Polly a jsem moc spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
15.8.20 18:21

@Denny97 Ahoj. Nikdy se mi nestalo, ze by syn usnul u jidla, u prikrmu, ale kojim, u prsa mi usne, kdyz bumbá v posteli no tak asi myslis lahev ne?
Jinak jsem do ted krmila v polosedu oprenym o polstar, zidlicku jsem koupila az ted, kdyz sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
15.8.20 22:09

@dog.s @dana.dv Aha děkuji :mrgreen: já právě viděla video, že to je když dítě usne při krmeni… takže se právě ptám… jinak taky kojim a u prsu mi usne a zatím mám i takové to houpatko (lehátko) a příkrmy dávám v tom :), takže jídelní židličku chci používat až bude hezky sama sedět :)
Děkuji moc za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
15.8.20 22:10

Jitro 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18237
23.8.20 15:37

@Denny97 to obrovské plastové monstrum je k ničemu, kup rostoucí bazarovou židličku ;)
nevím, ale moje děti by při jídle nikdy neusly :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.9.20 00:10

My měli pro dceru starou dřevěnou rozkládací židličku se stolečkem po mně :D, vymalovala jsem ji kopretinami a byla jako nová…koukni po bazaru a pokud chceš novou tak koukni na COSING

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama