Kočárek Chipolino Optima

Monika587
4.4.10 12:48

CHIPOLINO OPTIMA

Ahojte

Máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Moc se mi líbi a uvažujeme o jeho koupi.

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Monika587
5.4.10 11:03

To ho opravdu nikdo nemá? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
1063
6.4.10 18:59

Optima se prodává u nás na maloměstě asi za 7000,–, tu hodně jezdí Chipolina, zkoušela jsem s ní jezdit kousek před obchodem a to se moc nepozná. Prodavačka mi ji chválila do nebe, prý nemá reklamace, ale to pro mě není směrodatné. Chtěla ji prodat. Skládala ji přede mnou, šlo to ztuha a nebyla moc skladná. Ale prý to ještě nemá v ruce. Sedačka je dost prostorná, ale já jsem měla zásadní problém, že se mi nelíbila :cry: . Je celá plastová a látka je taková moc barevná kolotočová. Vzhledově bych řekla, že působí laciněji, než kolik stojí. Výhoda je ta přehazovací sedačka, ta šla přehodit v pohodě, ale ani na to mě neutáhla. Já bych si raději litr připlatila a koupila třeba High Trek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
7.4.10 02:04

dala bych si pozor na stabilitu, kočárky tohoto typu (3kolka, chipollino nebo podobná značka) s tím mývají problémy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
7.4.10 18:22

Ahoj ,tak já ho prohlížela v krámě a dost mě zklamal .Je takovej moc šustákovej moc plastovej nevím moc lacině vypadá. Jinak na internetu byl muj favorit ,ale na živo nic moc je vratkej blbě se skládá jak na panenku . Určitě za ty peníze koupíš něco lepšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12909
16.5.11 14:07

chtěla bych tuto diskuzy oživit a zeptat se kde by se dalo kouknout v Brně na tento kočár.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama