Reklama

Chlamydie a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 19:20
Chlamydie a otěhotnění

Máme problém s otehotnenim, bylo toho teda víc, ale ty ostatni veci se vyresili. Jenze nam v CARu delali ruzny testy a prislo se na to, ze mam zvýšené protilátky na chlamydie, konkrétně IgA a IgG, v CARu to neresi vůbec a moje gyn.mi rekla, ze jsem je pry asi nekdy v minulosti měla, ze ted uz nemá smysl to řešit. Je pravda, ze jsem jeden cas trpěla na záněty mocaku i gyn. záněty. Mam strach, ze kvuli tomu nemuzu otěhotnět. Da se to jeste nejak resit? Miminko moc chceme.

Reklama

Reakce:

mončatka
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 04.01.17 20:20

Já to měla úplně stejně a v CARu jsem přes IVF otěhotněla na první pokus. Teď mám sedmiletá dvojčata. Ono to půjde, neboj :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 20:31

@mončatka takze i u tebe to nelecili a rovnou jsi sla do ivf?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 20:39

Ja jsem mela zvysene obe ty hlavni chlamydie, dostali jsme s muzem atb. Pak kontrolni odber, porad byly, tak jeste dvojnasobne atb znova pro oba. Vylozene mi bylo receno, ze se tohle musi pred transferem vyresit.

mončatka
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 04.01.17 21:29
@Devuska píše:
Ja jsem mela zvysene obe ty hlavni chlamydie, dostali jsme s muzem atb. Pak kontrolni odber, porad byly, tak jeste dvojnasobne atb znova pro oba. Vylozene mi bylo receno, ze se tohle musi pred transferem vyresit.

Mela jsem to uplne stejne, taky nas oba nadvakrat prelecili. Prijde mi trochu divny, ze u anonymni to nechavaji byt :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 21:37

@mončatka no mě v Caru hlavne ani nerekli, ze mam Leidenskou mutaci…az jsem si nechala poslat vysledky. Takze jestli tomu dobre rozumin, gyndarka mi musi napsat atb, i kdyz ta infekce treba uz neni aktivni, to stejny manželovi nebo on musi na urologii? A za jak dlouho po preleceni se povedlo otěhotnět?

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 21:39

@mončatka Taky me to neprijde v poradku. Protoze pak i v tehu se delaji testy na chlamydii. A pokud dobre pamatuju, tak zanet, ktery zpusobuji, ovlivnuji plod i tak, ze je vyssi hodnota NT. Ale mozna ma jiny druh nez my :nevim:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 04.01.17 21:43

Anonymni - tak byt tebou, tak si promyslim, jestli CAR nezmenit. Ja jsem dobirala atb nekdy pred punkci a otehotnela jsem hned z prvniho transferu.
Mela jsem je v krvi, podle doktora to neznamenalo, ze je nutne pritomna v reprodukcnich organech. Nemela jsem zadne zanety ani jine potize. Jeden druh si partner privezl v zanetu oka z exotiky, deuhy kdo vi. Byla ve hre i sauna. Dostala jsem hned atb na gynde (nase gynda je i CAR) a chtela jsem i pro muze, pac me bylo jasne, odkud to asi je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 21:46

@Devuska a pamatujes si jeste ty hodnoty? Ja mam 1,13 a 2,15,u obou je norma 0-1.Chodime do reprofitu v Brne, uvazujeme o zmene na Helios…

mončatka
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 04.01.17 22:41

Mne dali atb v CARu a otehotnela jsem hned po prvnim transferu. A teda taky byly pritomne v krvi. Fakt se mi zda prinejmensim zvlastni, ze to nechteji nijak resit :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 06:44

@mončatka me uz to nepřekvapuje, i veskery testy jako imuno, genetiku, HP, štítku…jsem si musela vydupat sama.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama