Chlomhexal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.10.03 11:16
Chlomhexal

Ahoj všem snažilkám, brouzdám po emiminkovských stránkách už pěkně dlouho a i já patřím k těm, které si moc přejí miminko a tak si beru k srdci všechny vaše rady.

Snažíme se již osm měsíců a mě to připadá jako věčnost, bude mi brzy 31 a tak už bych si mimčo moc moc přála, protože bychom, když to příroda povolí neradi zůstali u jednoho. Minulý měsíc, jsem začala užívat Chlomhexal, ale necítím se dvakrát dobře. Motala se mi dost hlava, měla jsem problémy s koordinací pohybu a od ovulace mě bolí prsa a v podbřišku. Během MS problémy ustaly a tak čekám jaký bude průběh tentokrát. Ráda bych věděla, jestli nemáte některá zkušenosti s těmito pilulkami? Jak dlouho Vám trvalo, než jste se vytouženého mimíska dočkaly?

Všechny moc zdraví a všem přeje štěstí Zuzka

Reklama

Reklama

Reakce:

medvide
Stálice 51 příspěvků 21.10.03 12:27
Chlomhexal

Ahoj,

když jsem nemohla poprvé otěhotnět, dostala jsem Gravosan, vše ovulace proběhla bez jakýchkoli obtíží a hned první měsíc jsem otěhotněla. Nyní bychom chtěli druhé miminko. Po 13-ti měsíčním snažení jsem tentokrát „vyfasovala“ Clomhexal. Souhlasím s Tebou v tom, že ovulace je bolestivá, podbřišek mne bolí 5-6 dní pře ovulací a asi týden po ní.

Na otázku za jak dlouho se „to“ povedlo, musím, bohužel, odpovědět, že zatím ne. Ačkoli na přívalovém letáku píší, že se smí užívat max. 6 měsíců, s jednou (měsíční) přestávkou ho mám už osmý měsíc. Ještě mám jednu dávku a pak znovu na kontrolu.

Anonymni  21.10.03 13:35
Chlomhexal

Ahoj Zuzko,

já jsem Clomexhal také vyfasovala a tento měsíc ho budu brát po třetí, po prvním užití jsem byla zase na kontrolním odběru krve a hormony se zlepšili ale ještě to prý není ono.

Tento měsíc jdu znovu na kontrolu tak uvidíme jestli ten Clomexhal plní svůj účel.

Co se týče účinnosti tak my rozjíždíme sedmý měsíc snažení.Takže já zatím žádný // výsledek nemám.Co se týče bolestí tak ty mám taky, hlavně mě bolí vždycky jeden vaječník a co měsíc se akorát střídají strany, doktor mi řekl že je to reakce na Clomexhal byla jsem i na kontrole a bolavý vaječník byl zvětšen, ale OK.

No snad ti to trošku pomohlo, měj se hezky přeji brzy //.

Ahoj Petra

Anonymni  21.10.03 14:45
Chlomhexal

Ahojky,

brala jsem clomhexal i clostiberg, který je svým složením stejný, skoro rok. Měla jsem stejné problémy s vedlejšími účinky jako ty.

Ale nezoufej. Léky mi pomohly, bez nich absolutně neprobíhala

ovulace. Po 2 letech snažení jsme nyní v 6 tt.

Anonymni  25.10.03 15:47
Chlomhexal

Ahoj Ja taky dostala clomhexal.Necitila jsem zadne vedlejsi priznaky. Snad jen, ze jsem po nem pekne zhubla. Prijemnejsi bylo, ze jsem na druhy pokus otehotnela. Jeste jsem si sla k doktorovi pro dalsi davku, protoze treti davka ma byt dvojnasobna. Cekam na MS a nic. Doktor mi potvrdil tehotenstvi. Ted se tu batoli nase stesti. To jsme ani nedodrzeli milovani po dobu 5dnu. Den jsme si dali pauzu.Kdyby to ale nevyslo, tak jsem prasky smela brat jen 4krat. Prvni dve davky slabsi a dalsi dve dvojnasobne. No a pak do nemocnice na vysetreni pruchodnosti vejcovodu. Dal uz mi doktor nerikal, co bude nasledovat, kdybych byla vporadku.

Maris
Povídálka 24 příspěvků 16.04.04 09:46

Ahoj,
aj ja užívam clomhexal a zatial som vybrala 1 dávku po dve tabl. denne. Počas tých 5 dní som mala vedlajšie účinky. Strašne som sa naliala vodou a prsia som mala o číslo väčšie a boleli ma bradavky - ale hrozne. No a bola som trošička náladová. :x Ale vraj sa to dalo so mnou vydržať.
ja mám problém s menzesom lebo bez agolutinu som ho nedostala odkedy som vy:,–(ila HA a to už je tomu 10 mesiacov. No a keďže chceme bábätko, tak mi lekár predpísal clomhexal. Tiež ma zaujímajú skúsenosti ostatných snažiliek. A poteší ma každá dobrá správa, že clomhexal zabral a zo snažiliek sa stali tehulky. Dúfam, že aj z teba už je tehulka a bola by som rada, keby si mi dala vedieť ako si dopadla a kolko to trvalo. Zatial Pá :wink: maya@zoznam.sk

Anonymni  16.04.04 15:42

Ahoj Zuzko,

gynekoložka mně předepsala Clomhexal asi po desetiměsíčním neúspěšném snažení, neboť se jí nezdála moje křivka bazální teploty (prý nebyla zrovna typická). Clomhexal jsem brala spolu s Duphastonem a otěhotněla jsem hned po dvou měsících, teď jsem 10tt. Vedlejší příznaky jsem žádné neměla, ale asi nejsou nic zvláštního (když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, a bolela mně prsa, tak to doktorka přičítala nejdříve právě Clomhexalu). Tak Ti moc přeju, aby Ti taky pomohl a snažení bylo úspěšné.
 Renata

Anonymni  16.04.04 18:35

Ahoj, chci ti poslat povzbuzení - já jsem brala clomhexal jenom jednu dávku a hned napoprvé to vyšlo! Teď jsem v 15tt. Vedlejší účinky jsem měla podobné jako ty - prostě mi bylo zle.No a to zle plynule přešlo v těhulkovské ble. Držím palce, když už nám má být špatně, tak ať to má příjemný důvody, ne? Věra

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 16.04.04 22:49

Ahoj snažilky i těhulky, čím víc brouzdám po emimi, tak přicházím na nové a nové věci ohledně „otěhotnění“, že si kolikrát připadám jako trdlo :lol: , protože zjišťuji, že toho toooolik nevím!!!
Snažíme se o mimi od září. Nyní jsem si myslela a testík mi ukázal, že těhotná jsem, ale bohužel poplach. Doktor viděl něco jiného :cry: , což bylo veliké zklamání.
Zajímalo by mě, zda si musím o léky, o kterých píšete, sama říct, nebo mi je sám napíše, až nastane ten čas… Také by mě zajímalo, kolik stojí a jak se užívají.
Díky Radka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama