hypospadie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.09.03 11:38
hypospadie

V červenci se mi narodil chlapeček. Má hypospadii. Teď ho čeká vyšetření urologem a později (asi v roce) operace. Sbírám informace, kde se dá. Mám strach. Jestli máte někdo zkušenost s touto vadou u svého dítěte, napište o tom.

Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  24.09.03 22:22
hypospadie

Ahoj Petro,

mám ročního chlapečka s tímto problémem,ale asi ti moc neporadím.Teprve se chystáme na urologii (během prvního roku jsme byli jen na sono ledvin a vyšetření moče),operován by měl být ve 2-3letech..

Doufám,že se ozve nějaká zkušenější maminka…

Andrea

Anonymni  25.09.03 02:34
hypospadie

Ahojda Petro,

Nejsem ještě maminou, ale je to vrozena vada, která se odstraní operací a vyústěním močové trubice normálně, tj. středem. Podobným problémem, ale s vyústěním na druhou stranu je epispádie. Ničeho se neboj, teď mu to vadit určitě nebude a výkon taky nebude nejpříjemnější, ale děti mají tzv. dětskou amnézii a přibližně do třetího roku si nic nepamatují. Tak ani v pubertě nebude vědět co prožíval. Taky se dětem dávají léky a oni si pak nepamatují co se s nimi dělo. Vážně se neboj, vše bude O.K. Pá. B.

sarks
Povídálka 42 příspěvků 12.11.05 08:56
hypospadie penilní

Ahoj jsme jeden s případů postižení a jdeme 21.2 na operaci a jedna nestačí tak asi 3 nejmín.pobyt má být 14 dní nejméně,nevím co mě čeká ,ale bude to chtít hodně trpělivost a nervy. :cry:

Anonymni  12.11.05 19:37

Ahoj holky, je to sice blbé, ale nebojte se. My jsme byli se synkem v nemocnici dost dlouho, ne kvůli tomu vašemu problému, ale kvůli chronický nemoci. Když jsme měli vyšetření a zákroky v narkóze, taky jsem se děsně bála, ale nejdůležitější je dodávat děťátku klid. Tím svým vyplašením jsem ho teda asi moc nepodržela :-(. Vy se každou chvíli v nemocnici radujte, že tam nejste kvůli něčemu horšímu, a moc vám přeju, aby všechno co nejlíp dopadlo. nepřihláš. Goody

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama