kojenec najednou nepribývá

Anonymni
19.9.03 17:54

Dobry den, pred nedavnem jsem objevila tyto stranky a moc se mi libi, chodim si cist prispevky kazdy den. Mam 4,5 mesicniho chlapecka, ktery je plne kojen. Ve 3 mesicich mel 6,5kg, v necelych 4 mesicich 7,3 a tuto vahu ma i nyni. Mleka mam asi dost, hlady nebreci a vypada spokojene. Cim to je, ze nepribral? Dekuji za radu, Bara

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.9.03 07:20

Ahoj,

já nevím, ale nemůže to být třeba tím, že už má dostatečné zásoby a nechce být takový cvalík? Myslím, že 7kg je celkem normální váha půlročního dítěte, takže bych se nepřibírání nebála. Hlady nepláče, to je podle mě hlavní.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
1078
22.9.03 09:45

Ahojky,

pokud je tvé dítko spokojená určitě je všechno v pořádku. Podle mě měl tvůj chlapeček hodně vysokou váhu ve třech měsících. U takových dětí se pak váha na chvilku pozastaví. Půlroční váha bývá většinou kolem 6-7 kg. Znám chlapečka, který měl stejný průběh váhového přírustku jako tvůj šikula. Takže se tím ani trošku netrap. Přeju mnoho radosti s tvým chlapečkem a hlavně zdravíčko.

Ajka+Lenička (13 měsíců) ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.9.03 21:12

Milá Ajko a Evo,

děkuji moc za povzbuzeni, už je vše v pořádku a v 5 měsících a týdnu máme 8 kg. Mějte se krásně a omlouvám se, že reaguji až teď. B

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama