Chodící pejsek - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
snezzenka
Povídálka 40 příspěvků 15.11.18 10:33
chodící pejsek - zkušenost

Ahoj, chtěla bych koupit malému chodícího pejska. Ráda bych se vás zeptala, s jakou značkou máte zkušenost a jestli byste ji doporučili. Jestli pejsek štěká hezky, chodí víc než tři kroky. Budu velice vděčná za každou reakci. Děkuji. :kytka:

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 15.11.18 10:54

@snezzenka Můžu se zeptat, pro jak staré dítě ho budeš kupovat? Já si neumím představit, že bymé děti tento typ hračky zaujal víc než na den dva a pak by se to neválelo někde v koutě. :think:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 15.11.18 12:23

Máme tohohle a zbytečné, už zase nefunguje, nechce se mi opět ani na reklamaci. Stejně si s tím nehraje. https://www.google.cz/…504744663175?…

Babi sehnala v bazaru pejska, co jsme měli jako děti, jak zasteka, udělá tři kroky a pak salto. Z toho je hotový, strašně se u něho směje a vyhraje si s ním více než s tím moderním.

snezzenka
Povídálka 40 příspěvků 15.11.18 14:44

dvouletého syna. Pejsky má moc rád.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >