Chomutov a okolí - zubař

Taao
13.4.16 19:10

Chomutov a okolí -zubař

Nevíte prosím o zubaři v Chomutove nebo okolí, který je ochoten vzít pacienta? Obvolavam, ale zatím bez výsledku. Asi mi nezbyde než dojíždět s dcerou do Prahy. :-(

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.4.16 19:14

Žatec je pro vás už asi daleko, co? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5002
13.4.16 19:26

Zkus Dr. Jana Sušické ho ve městě. K dětem má bezva stav a já si sama už spoustu let nemohu stěžovat na jeho péči o mé zuby. Jinak naprosto chápu, že je tady potíž sehnat zubaře. Stárnou a noví v tomhle regionu prostě nejsou. Ještě mne napadá, v Jirkově je mladá zubařka Dr. Eliška Svobodová, převzala asi před rokem po důchodci zavedený obvod, ale možná by brát nové pacienty mohla. Držím palec, ať někoho seženete. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
13.4.16 19:26

@Fialka Fialová Žatec bych zvládla :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Taao
13.4.16 19:30

Ještě je problém, že ne každý zubař má smlouvu s mojí pojišťovnou 211, ale děkuji za tipy!

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13.4.16 19:30

@Taao Nedávno jsme se přehlašovali celá rodina do Žatce k Mudr. Milan Řezáč a vzali nás v pohodě. Je teda dražší, ale jsme spokojení. Řekla bych, že je to nejlepší zubař, co jsem kdy měla. Je jich tam víc, fungují jako zubní pohotovost, mají otevřeno až snad do 21:00 - což pro nás super, manžel se objednává třeba až na 19:00 po práci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
13.4.16 19:32

@Fialka Fialová Děkuji za tip, zítra zavolám :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Taao
13.4.16 19:42

@Fialka Fialová Můžeš mi prosím napsat, co znamená trochu dražší? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
13.4.16 20:04

@Taao No dají ti podepsat papír, že souhlasíš s jejich pravidly. Oni vůbec nedělají ty obyčejné amalgánové plomby, ale jen ty bílé za které se doplácí asi od 700,– Kč a víc - mají to nějak podle velikosti kazu. Pak se taky platí, když jsi objednaná k zubaři, nepřijdeš a nedáš jim vědět. Tak platíš jakoby pokutu za to, že lékař promarnil svůj čas čekáním na tebe. Ale tak tomu se dá předcházet, že…
Jinak manželovi teď dělali korunku a dávali na výběr, jestli chce jakousi stříbrnou hrazenou pojišťovnou a nebo bílou za 3.000,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat