Chorvatsko 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makuska
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 04.01.19 15:20
Chorvatsko 2019

Dobrý den budu ráda za za každou dobrou doporučenou destinaci nebo ubytování. Jedeme 2 rodiny. Takze buď 2 menší nebo jeden veliký apartmán. Místo sme ještě nezvolily ale ne někde na začátek spíš tak doprostred chorvatska a dal. Budu ráda za cokoliv… Asi budu ráda za doporučení hezke. Ne plné pláže ale aby sme. Večer mohly i někam do města kde je i něco pro děti.

Reakce:
Obara
Stálice 51 příspěvků 04.01.19 16:02
@Makuska píše:
Dobrý den budu ráda za za každou dobrou doporučenou destinaci nebo ubytování. Jedeme 2 rodiny. Takze buď 2 menší nebo jeden veliký apartmán. Místo sme ještě nezvolily ale ne někde na začátek spíš tak doprostred chorvatska a dal. Budu ráda za cokoliv… Asi budu ráda za doporučení hezke. Ne plné pláže ale aby sme. Večer mohly i někam do města kde je i něco pro děti.

Ahoj, můžu doporučit primorsko-goranska zupa, konkrétně Moščenička draga, vyjeli jsme před 9 ráno a před 5 odpoledne jsme se už koupali v moři, cesta tam super a hlavně je to blízko. Jinak je to takové menší městečko, které je klidné, ale nakoupit se tam dá, co se týče různých suvenýrů nebo potravin (je tam velký obchoďák), pláže jsou plnější akorát u hotelů, jinak prázdné, kousek pak od toho městečka je větší město, ale už si nepamatuju které :D jinak zábava pro děti tam je také, převážně jsme tam potkávali rodiny s dětma, různé vodní atrakce apod…byla jsem v Chorvatsku na různých místech a za mě je toto jedno z top míst ;) voda krásná, čistá, ale trochu studenější

reina1
Nováček 2 příspěvky 12.01.19 22:20

@Obara smím se zeptat v jakém měsíci jste tam byli? Děkuji :)

ivabozi
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 19.01.19 22:43

@Makuska Makusko, jedete v hlavní sezoně nebo mimo? Určitě bych doporučení měla. Byli jsme s malýma klukama na několika místech. :)

Milu24
Nováček 3 příspěvky dnes v 14:30

@Obara
Můžu se prosím zeptat kdy jste tam byli? Jezdíme přelom červen/červenec a mám strach, aby tady nahoře nebyla zima. Vždy jsme jezdili až Makarská a nebo Trogir v tu dobu. Jinak podle fotek se mi místo hodně líbí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >