Chorvatsko, kde se ubytovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 15.03.19 13:41
Chorvatsko, kde se ubytovat?

Ahoj holky, vy co jezdíte na dovolenou do Chorvatska, rezervujete si ubytování na internetu dopředu přímo u lidí? Minulý rok jsme sháněly ubytko až na místě a byl to velký problém a neskutečně drahé. Díky za reakce.

Reakce:
Luka123
Kecalka 105 příspěvků 15.03.19 13:44

Ahoj, já všude cestuji s airbnb.com .. a loni i Chorváč, a paráda. Sami v baráku, luxusní zařízení, krásná zahrada, akorát na pláž i do centra.

Hrnekmleka
Kecalka 132 příspěvků 15.03.19 13:53

Ahoj, vzdy rezervujeme dopredu. Procitam recenze a tipy na mista, pojezdim google panackem po mape a prohlidnu misto. Kdyz vyberu mesto, najdu si jejich mestske stranky kde mivaji seznam ubytovatelu. Kontaktuji primo majitele - emailem nebo i sms, googletranslator prelozi do chorvatstiny. Posilaji pak nabidky, fotky, ceny a nekdy kdyz maji plno tak kontakt na sousedy :palec: vzdy jsme si vybrali a na miste nebyl problem.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 15.03.19 13:58
@pocker píše:
Ahoj holky, vy co jezdíte na dovolenou do Chorvatska, rezervujete si ubytování na internetu dopředu přímo u lidí? Minulý rok jsme sháněly ubytko až na místě a byl to velký problém a neskutečně drahé. Díky za reakce.

Tento rok proprvé vyrážíme s dětma, rozhodli jsme se zkusit sehnat ubytování přes airbnb. Doufáme že to klapne, bude to naše první zkušenost. Ale zatím to vypadá fajn, kontakt s majitelkou byl příjemný.

Jinak to chce už rezervovat, hodně ubytování z výběru co jsme už před měsícem hledali mělo nejlepší termíny pryč.

Příspěvek upraven 15.03.19 v 13:59

Náměsíčná
Závislačka 4322 příspěvků 15.03.19 13:59

letos jsme rezervovali tady new.adriaticonline.cz

pocker
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 15.03.19 14:11

My chceme jet až ke konci srpna až začátek září. To už bývá ubytování levnější ne? A nebývá tam snad tolik lidí..minulé léto jsme jely v půli července a hlava na hlavě, ani si nebylo kam dát deku :nevim:

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 15.03.19 14:24

no, loni jsme jeli 7.9. a zavírala se sezona. nikde ani noha, atrakce sklizené, hospody pozavírané v týdnu. Fakt mě to překvapilo. Byli jsme poslední hosté

pocker
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 15.03.19 14:30

@Luka123 Jo? a kde jste byly, která oblast?

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 15.03.19 14:41
@pocker píše:
@Luka123 Jo? a kde jste byly, která oblast?

my Mandre, ostrov Pag

pocker
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 15.03.19 14:53

@Luka123 No to my se chceme vracet nejpozději první týden v září, zas hodně lidí taky není dobře, člověk si to ani neužije..

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 15.03.19 15:49

Jinak poznámka, když jsem byl naposled v Chorvatsku, jeli jsme až v druhé polovině září, docela zajímavé. Venku už jsem chodil v bundě, ale moře bylo ještě nádherně teplé. Nikde ani noha, přesto hotely a restaurace ještě otevřené. Docela jsem si to užil. Ale asi to není vhodné období pro dovolenou s dětmi.

Váš příspěvek
Reklama