Chorvatsko - Pašman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bibi30
Extra třída :D 10455 příspěvků 12 inzerátů 29.01.18 14:49
Chorvatsko - Pašman

Přemýšlím o letní dovolené, pravděpodobně vyhraje Chorvatsko a já jen tápu, kterou lokalitu zvolit. Chtěli bychom pláž vhodnou pro děti, nemáme rádi hlavu na hlavu, takže něco klidnější, ale zas aby tam bylo co dělat. Pár diskuzí už jsem pročetla, padala tam města jako Biograd, Tučepi a Podgora. Pak jsem ještě narazila na ostrov Pašman a tak bych se chtěla zeptat, která část ostrova je nejhezčí a jestli opravdu stojí za to?
Moc děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reakce:
levandule23
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 29.01.18 16:56

Doporučuju na FB skupinu Chorvatsko. Když tam zadáš do hledáčku Pašman, najdeš spoustu informací..a pokud nebudou stačit, tak tam zadej dotaz a dostaneš hodně odpovědí. Jsou tam lidi, co mají Chorvatsko procestované křížem krážem :)

Bibi30
Extra třída :D 10455 příspěvků 12 inzerátů 29.01.18 18:04

@levandule23 moc děkuji, kouknu tam :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >