Chorvatsko v září

Anonymni
20.5.09 14:11

chorvatsko v zari

ahojky, uvazuji o dovolene v chorvatsku s dvema malymi detmi. Jezdime vzdy az zacatkem zari, ale v Chorvatsku jsem uz dlouho nebyla, tak jsem se chtela zeptat nekoho, kdo tam minule zari byl, jake je pocasi a kolik priblizne stupnu ma more. Chteli bychom nekam ke Splitu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10054
20.5.09 17:07

Čím níž, tím líp :wink: Byli jsme loni, první týdee v září, nahoře na Istrii a počasí? Pro mě super, nebyli šílený hicy, ale příjemné teplo, moře taky v pohodě. Jen teda asi 2× nám pršelo - ale zapršelo a za hodinu už zase bylo hezky.
Pokud chceš záruku hezkého počasí, tak někam dolů na Makarskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
20.5.09 19:05

ahojky my byli v loni Svatý Filip a Jakov cca 20 km od Zadaru, byli jsme první týden v září a počasí nádhera celý týden, známý co byli ve Splitu tak jim 2 dny pršelo, ale to nikdy nevychytáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
8.9.16 21:19

Ahoj, je dobrý nápad příští týden vyjet do Chorvatska? Případně doporučili byste místo, kde je málo srážek a nějaká zátoka s „teplejší“ vodou? Díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.9.16 21:43
@ivabozi píše:
Ahoj, je dobrý nápad příští týden vyjet do Chorvatska? Případně doporučili byste místo, kde je málo srážek a nějaká zátoka s „teplejší“ vodou? Díky za tipy.

Doporučuji Makarskou a níž. Super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11251
8.9.16 21:43

@ivabozi ahoj. My jedeme v pondeli do Tucepi. Nikdy jsme tam teda nebyli, tak jsme sami zvedavi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
8.9.16 21:52

@nostress díky za tip. Já jsem se koukala na statistiky srážek a Dubrovník je na tom právě celkem špatně - zato třeba Hvar super, ale tam zase trajekt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
8.9.16 21:53

@Lekninka91 díky za tip. normálně bych o tom asi neuvažovala, ale vzhledem k stávajícím teplotám, které mají u nás pokračovat ještě do příštího týdne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
5.8.17 21:17

Holky, byl někdo v Chorvatsku v druhé polovině září? Jak to bývá s počasím na Hvaru nebo na Makarské?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
5.8.17 22:48

@Perenis Ahoj, my jsme byli nakonec loni a chytli jsme extrémně dobré počasí. Letos pojedem zas, ale termín nechávám otevřený podle předpovědi. :) Byli jsme na třech místech Sibenik, Baška, Omiš - popsala jsem všechno na blogu. Hvar jsem absolvovat nechtěla, přece jenom je to další čas a finanční investice: Všechno včetně rozpočtu je tady: http://www.diyprojekty.cz/…s-detmi.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
6.8.17 11:38

@ivabozi Díky, ráda si blog přečtu. Já mám právě strach nechávat to tak na poslední chvíli, aby jsme sehnali ještě ubytování. Chci mít něco zajištěno, než vyrazíme. S dětmi hledat bydlení na místě by bylo náročné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
6.8.17 12:48

@Perenis Ubytování seženete, neboj. I já to v článku píšu jak a kde jsme sháněli :) Mně osobně teď ta varianta last minute vyhovuje nejvíc - nejsme teda extra náročný na to, jak má ubytování vypadat - standard jsou pro nás 3* a toho se tak nějak držíme. Já pracuju online, tudíž jsem a potřebuju být stále připojená a booking to řeší na poslední minutu vždycky - jeli jsme tak i teď Maďarsko (taky je cestopis na blogu) a Itálii/Rakousko v červenci. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
6.8.17 20:27

@ivabozi Už jsem četla blok, popsané to je velice pěkně a fotky jsou úžasné, mám chut´ vyrazit hned :D Obdivuju, že s tak malýma dětma jste toho tolik stihli! Asi jste daleko odvážnější než my. Musela to být parádní dovolená!

Příspěvek upraven 07.08.17 v 11:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
7.8.17 07:23

@Perenis Děkuju moc. No, odvážní zas tolik nejsme… a parádní to bylo. Tak držím pěsti, ať vám vyjde počasí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 19:02

Chceme letos jet v 2. polovině září k Zadaru, máte někdo zkušenost s počasím a vodou? Myslíte, že je to dobrý nápad? Dříve nemůžeme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama