Chování bývalého přítele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
105
6.10.21 14:20

Chování bývalého přítele

Ahoj. Dnes můj ex udělal něco co nechápu… Byli jsme domluvení, že se uvidíme, prostě, že jen zajdeme nakoupit nějaké věci a projít se. Fajn, před mým odjezdem za ním jsem mu ještě psala. Odpověděl. A já vyrazila. Přijedu k němu domů a…A on leží. Tak jsem šla domů. To do psích kulek :mrgreen: mi nemohl dát vědět, ať nejezdím, že se to ruší??? Nic by se nestalo, kdyby to zrušil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12020
6.10.21 14:27
@liptom píše:
Ahoj. Dnes můj ex udělal něco co nechápu… Byli jsme domluvení, že se uvidíme, prostě, že jen zajdeme nakoupit nějaké věci a projít se. Fajn, před mým odjezdem za ním jsem mu ještě psala. Odpověděl. A já vyrazila. Přijedu k němu domů a…A on leží. Tak jsem šla domů. To do psích kulek :mrgreen: mi nemohl dát vědět, ať nejezdím, že se to ruší??? Nic by se nestalo, kdyby to zrušil.

No a jak ti to vysvětlil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
6.10.21 14:32

@JancaS84 Nijak :mrgreen: :nevim: :think: Jen na mě koukal a nic neřekl, když jsem mu jen oznámila, že mi mohl dát dopředu vědět, ať nejezdím. /Mezi jeho zprávou a mým příjezdem bylo 45 minut/.
Celkově, když jsme viděla, že plán se konat nebude a on leží, jsem asi po dvou minutách odešla.
;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21826
6.10.21 14:36

@liptom :nevim: Jako leží protože je nemocnej, nebo zkrátka jen nikam nechtěl? Každopádně to je asi fuk. Ponaučení pro příště, ex nech ex a nakupovat choď s kámoškou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27576
6.10.21 14:36

Tak mu řeknu, ať vstává, že jdeme, ne? :nevim: kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
6.10.21 14:39

Asi čekal, ze si lehnes k němu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
6.10.21 14:40

:mrgreen: :mrgreen: Nevypadal dobře, tak to asi nehrál. Ale mě docela sejří to, že to mohl dát vědět a nic by se nestalo. Beztak to byl včera jeho plán, který navrhnul. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3394
6.10.21 14:45

No co co. Neni prvni ani posledni ex, co zapiska a ceka, jestli stale jeste pribehnes. Chod nakupovat a prochazet se s nekym jinym, tenhle te ma na haku. SMSka „nejezdi, neni mi dobre“ jeste nikdy nikoho nezabila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
6.10.21 14:46

@Silverine247 Právě, věděl, že jedu. A odepsal mi a nic o tom, že je mu špatně nebo nemám jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27576
6.10.21 14:52
@liptom píše: :mrgreen: :mrgreen: Nevypadal dobře, tak to asi nehrál. Ale mě docela sejří to, že to mohl dát vědět a nic by se nestalo. Beztak to byl včera jeho plán, který navrhnul. :nevim:

No a mluvili jste o tom? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
6.10.21 14:55

@pikola :mrgreen: Ne. Ptala jsem se ho co mu je? Prý špatně. A že to přejde ( navrhla jsme doktora, kdyby to trvalo ). A pak jsem jen říkala, že mi mohl dát vědět, ať nejezdím. Mlčel. :nevim: :poblion:
Tak jsem šla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27576
6.10.21 15:03
@liptom píše:
@pikola :mrgreen: Ne. Ptala jsem se ho co mu je? Prý špatně. A že to přejde ( navrhla jsme doktora, kdyby to trvalo ). A pak jsem jen říkala, že mi mohl dát vědět, ať nejezdím. Mlčel. :nevim: :poblion:
Tak jsem šla :mrgreen:

Asi proto je bývalý přítel. :nevim: buď se mu udělalo blbě v tu dobu co jsi jela, nebo si myslel, že to přejde. To se stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15985
6.10.21 15:04

Proc se schazis s ex…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2561
6.10.21 15:08
@liptom píše:

Servala bych ho jako psa. Co to je jako za dementni chování???
A příšte až by přijel on za mnou udělala bych totéž ať vidí jaký to je když s ním někdo jedna jako s onuci
Když Teda pominu fakt že poslední s kým bych chtěla chodit po nákupech a cokoliv jinyho je ex :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
6.10.21 15:24
@liptom píše:

Proč řešíš něco, co udělal ex a má naprosto NULOVÝ vliv na tvůj život ve chvíli, kdy je ex? Neřeš proboha pí*oviny. Tak tě chtěl vidět a nakoupit můžete jít příště, ne? Máš se zeptat, jestli chce čaj, jestli teda místo blbýho nákupáku raději nekouknete na film/seriál či se nebudete třeba učit, zasexovat si a jít domů, ne? Jestli takhle budeš řešit každou kravinu co ti udělají/neudělají děti, tak jsi po půl roce v Bohnicích…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat