Chraptivý hlas u batole

644
24.6.13 19:55

chraptivy hlas u batole

Zdravim a prosim o radu. Od vcera ma muj syn problemy s hlase. Chrapti jako dospely pri vykricenych hlasivkach, jako by mutoval. Jinam mu nic neni bez teploty, nekasle ani neni podrazdeni, protivny, jen ten desivej hlas, krery me desi pokazde kdyz vyda nejaky zvuk. Nemate prosim ekdo zkusenosti? Pokud se to nezlepsi ve stredu s nim zajdu k doktorce. Dnes jsem v lekarne pozada lekarnici o nejake kapky, dala mi kalobu. Tak dkufam ze se to zlepsi. A nebude to nic vazneho. Pred tydnem syn dobiral antibiotika, mel anginu a par dni to doprovazel takovy chraptivy hlas az pak se pridaly teploty. Ale byli jsme na kontole minuly tyden a doktorka rikala ze je vse v poradku, ze v krku nic nevidi. Je to 6 dni nazpet. Myslite, ze se angina vratila tyden pk dobrani antibiotik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Wecernice2
24.6.13 20:03

A co třeba laryngitida? Poprvé tp tak malý měl. Jen chraptěl a jinak mu nic nebylo.. Ale nejsem teda odborník a zasloužilá matka :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
66
24.6.13 20:08

Malej to měl nedávno - lehký zánět hlasivek. asi z alergie na neco co kvetlo, jelikož začal zanětem spojivek a plynule přešel na zánět hlasivek. Na očích bylo vidět zlepšení hned jak zapršelo ale hlasivky trvaly déle - bylo mi řečeno nemluvit, udělat zábal a být doma v klidu, ale nas mladej hubu nezavře, na zábalu by se oběsil a při představě že bude doma a uvidi zu okna decka na zahradě by mi asi proskočil oknem. takze asi proto nám to trvalo asi 12dní něž se to srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat