Reklama

Chtěla bych milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 13:48
Chtěla bych milence

Ahoj holky, jdu možná s divnym tématem… Ale zajímá mě, jestli jste byl někdo z vás v podobné fázi… s chlapem jsem 10et, máme 5 letého syna, se kterým jsou problémy- nechci to rozvádět. Í kvůli tomu nám to moc neklape, vytratila se mezi námi taková ta jiskra a chtic :(. Poznala jsem muze, kde ta jiskra byla, ale nakonec z toho nic nebylo - To také nechci řešit. A od té doby mám v hlavě myšlenku, že by nebylo špatné si s někým užít. Nehledám lásku, ale jen prostě někoho, s kým se budeme telesne přitahovat a sem tam si užijeme. Sex s partnerem je nic moc. Vím, že jsem mrcha, beztak se mi to „nevyplní“, ale pořád si rikam, jak by to bylo fajn… měla jste to některá také tak a jak to nakonec dopadlo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4982 příspěvků 26.07.18 14:22

Máte problémy a namísto jejich řešení tam chcete přidat další problém. Ale nepředpokládáte, že to ve výsledku povede k tomu, že bduete spokojenější a bude se vám žít lépe, že?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7970 příspěvků 26.07.18 14:23

Počkat, ty chceš podvádět manžela ? Vždyť jste měli SVATBU a tam jste si něco slíbili. To už není jen tak obyčejný vztah :nevim:

Mango_Lassi
Extra třída :D 12896 příspěvků 26.07.18 14:26

To bude plodná diskuze!
Do konce etapy TDF je ještě 148,6 km. Takže se pobavíme

Mango_Lassi
Extra třída :D 12896 příspěvků 26.07.18 14:32

@admin, prosím o přesun do kategorie „On hledá ji, ona jeho“

Pikáček
Nováček 4 příspěvky 26.07.18 14:44

zjistěte proč je syn jaký je :) to dokáže vše změnit…vím o čem mluvím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 14:59

@pohledzdruhes­trany nejsme svoji…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 15:00

@Pikáček to už víme… Není úplně zdravý

Russet
Extra třída :D 10270 příspěvků 26.07.18 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu možná s divnym tématem… Ale zajímá mě, jestli jste byl někdo z vás v podobné fázi… s chlapem jsem 10et, máme 5 letého syna, se kterým jsou problémy- nechci to rozvádět. Í kvůli tomu nám to moc neklape, vytratila se mezi námi taková ta jiskra a chtic :(. Poznala jsem muze, kde ta jiskra byla, ale nakonec z toho nic nebylo - To také nechci řešit. A od té doby mám v hlavě myšlenku, že by nebylo špatné si s někým užít. Nehledám lásku, ale jen prostě někoho, s kým se budeme telesne přitahovat a sem tam si užijeme. Sex s partnerem je nic moc. Vím, že jsem mrcha, beztak se mi to „nevyplní“, ale pořád si rikam, jak by to bylo fajn… měla jste to některá také tak a jak to nakonec dopadlo?

Na emiminu těch milenců bude kopcem :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10270 příspěvků 26.07.18 15:05
@Pikáček píše:
zjistěte proč je syn jaký je :) to dokáže vše změnit…vím o čem mluvím

Syn nejspís trpí nezdravým ovzduším doma.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 26.07.18 15:05

Nebudu si tu hrát na mravokárce, ani psychologa amatéra, takže tu nebudu pitvat ty divné rodinné důvody.
Pokud chceš milence, tak si ho najdi, nevypadáš-li jako naprostá hydra, tak by pro tebe neměl být v podstatě problém. Mužů, co touží po milence jsou poměrně velké zástupy.
Je spousta nevěrníků, kterým to prošlo / případně dennodenně prochází a taky je spousta těch, kterým se kvůli tomu dojebala kompletně rodina. Pokud si chceš i přesto užívat š***ní s nějakým amantem, tak mysli na bezpečnost a hlavně buď diskrétní.

Annne
Závislačka 3194 příspěvků 26.07.18 15:06
@Mango_Lassi píše:
To bude plodná diskuze!
Do konce etapy TDF je ještě 148,6 km. Takže se pobavíme

Zacinam si mysliet, ze tieto clanky su zakladane koli diskusii…pretoze pri tejto teme vzdy nabehne diskusia, v ktorej budu citatelia zakladatelke vysvetlovat, ze nerobi dobre, ze robi chybu, a t d. Stale to iste, tie iste clanky, ta ista tema, ktora zaruci citanost, citanost zaruci viac reklamy, viac reklamy zaruci viac penazi a viac penazi mozno znamena vyssie odmeny pre zamestnancov emimi… ktori mozno sami tieto otrepane clanky zakladaju ;)

mrav
Extra třída :D 13970 příspěvků 26.07.18 15:08
@Anonymní píše:
@pohledzdruhes­trany nejsme svoji…

A co bude se synem? Půjde k tobě, nebo bude s přítelem? Já mám tříletou dceru, jsem momentálně sám. Sex schází. Musíš myslet taky na to, co by se stalo, kdyby jsi otěhotněla.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4032 příspěvků 26.07.18 15:12
@Anonymní píše:

Moje milenka to tak měla, a protože se rozhodla do toho jít, vyplnilo se jí to a nelituje :srdce: :mavam: :D

Mango_Lassi
Extra třída :D 12896 příspěvků 26.07.18 15:12
@Annne píše:
Zacinam si mysliet, ze tieto clanky su zakladane koli diskusii…pretoze pri tejto teme vzdy nabehne diskusia, v ktorej budu citatelia zakladatelke vysvetlovat, ze nerobi dobre, ze robi chybu, a t d. Stale to iste, tie iste clanky, ta ista tema, ktora zaruci citanost, citanost zaruci viac reklamy, viac reklamy zaruci viac penazi a viac penazi mozno znamena vyssie odmeny pre zamestnancov emimi… ktori mozno sami tieto otrepane clanky zakladaju ;)

To víš okurková sezóna, lidi mají dovolenou a je potřeba to tady trochu rozpumpovat

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama