Chtěla bych přestat kojit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiki123456
Nováček 9 příspěvků 31.08.19 22:36
Chtela bych prestat kojit

Ahojte maminky, mela bych prosbu o pomoc ???? mam 13 mesicni miminko ktere jeste porad kojim alr uz bych rada prestala. Bohuzel jsem ho blbe naucila ze usinal u kojeni a ted za kazdou cenu kdyz jdeme spinkat chce prso i kdyz se snazim mu nabidnout flasku s mlekem tak porad si stoji za svym a chce kojit. Koupene mleko mu take prozatim do dnesniho dne nechutnalo pouze dnes me prekvapil ze ho pil jine dny ho vubec nechtel. Poradil by mi tu nekdo kdo mel podobnou zkusenost.
Predem moc dekuji vsem za jakou koli radu ci za zdeleni sve zkušenosti. ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 22027 příspěvků 31.08.19 22:37

Prostě přestat a najít jinou alternativu jak uspat. Nebude to lehké a bez řevu, ale časem to přejde.

Aqualech
Kecalka 217 příspěvků 1 inzerát 31.08.19 22:38

@Kiki123456
Ja ti neporadím, mám to stejne, akorát ze moji dceři už je 2,5 let. Proste to nemůžu odnaucit :nevim:

Aduš8
Kelišová 5533 příspěvků 31.08.19 22:46

Syna jsme odstavila v 11 měsících. Ale já kojení odbouravala postupně s každým příkrmem. Pak jsem večer prso prostě nedala, nakojila jsem ho v obýváku k večeři a pak šla uspávat. Jako poslední jsme odbourali kojení kolem 4.ranní. Je to jen o tvé vůli a výdrži. Jinak, můj syn UM nikdy nepil, nechtěl ho od prvního dne. Když má jinak vyvážený jídelníček, není to problém.

Kiki123456
Nováček 9 příspěvků 31.08.19 22:46

@Aqualech je to prave tezke maly jak zacne plakat tak mi je ho lito a vubec nevim jak to udelat noo.. A ono asi u cim vetsiho ditete to je tak tim hur se asi odnaucuje :(

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 31.08.19 22:47

Prostě ho musí jít uspat někdo jiný a vydržet jiný recept není, zalepit prsa a říkat že je to au a není a hlavně NEUSTOUPIT

Kiki123456
Nováček 9 příspěvků 31.08.19 22:47

@pikola no pravejak zacne plakat tak mi je ho lito no tak prozatim se zkousim informovat jestli to prave nejde i bez toho place :persevere:

Kiki123456
Nováček 9 příspěvků 31.08.19 22:50

@Aduš8 a copak treba jedl vas syn cely den. Ja prave to denni kojeni odstavila uplne ted nedavno i kdyz nekdy chce snazim se mu dat neco jineho a paknzapomene ale vecer ne a ne za kazdou cenu chce kojit no :,(

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 31.08.19 22:51

@Kiki123456 tak běž pryč a ten pláč neuslyšíš, prostě na víkend někam vypadni malého nech manželovi nebo mamce a on stejně nebude mít na výběr.

Kiki123456
Nováček 9 příspěvků 31.08.19 22:53

@Ennny a neznate nejake triky na uspavani ktery by pomohl u 13 mesicniho prcka :) prinejhorsim bych ho nechala sve mamce at to zkusi no byla bych rada kdyby to vyslo

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 31.08.19 22:54

@Kiki123456 bílý šum, může mu povídat pohádky, zpívat, pustit kolotoč s hudbou, uhopsat na míči, uhoupat v síti nebo houpačce víc mě teď nenapadá. moje děti dostaly teplé mléko s medem do láhve jak pili povídala jsem pohádku nebo zpívala a oni usnuli…teď už jen zavelim spát :mrgreen: ale už jsou velcí 3 a 5,5

Příspěvek upraven 31.08.19 v 22:57

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 31.08.19 22:56

Já musela přestat ze dne na den kolem roku. Hodně jsem nabízela jídlo přes den. A večer asi třikrát uspával muž. Bylo to teda se řevem. A v noci jsem vstávala omotaná dekou, aby nebylo cítit mléko a nelehla jsem si jako obvykle ake seděla jsem u malé. Přes den víc jedla. Na noc jsme zkoušeli Sunar, ale nic. Takže před spaním pije vodu nebo čaj. A v noci se skoro nebudí. A to jsem měla strach, protože se budila často. Pokud můžeš, tak zkus odbourat postupně. Ale pokud je to jen o tom večerním, tak musíš být rozhodnutá prostě nedat.

Aqualech
Kecalka 217 příspěvků 1 inzerát 31.08.19 22:57

@Kiki123456
Odjet na víkend u nás teda nepomohlo, když nejsem doma tak usne v pohode, prso nepotřebuje, ale jak tam jsem, nebo mě proste vidí tak konec :roll: :lol:

lea79
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 31.08.19 23:25

@Kiki123456 Já měla také takového závisláka. Nikdy jsem neměla v plánu kojit déle než rok, ale syn to nechtěl akceptovat :lol: Já začala tak, že jsem s ním byla co nejvíce venku, protože jsem kojila jenom doma. Postupně se mi podařilo to stáhnout na kojení po obědě a večer. A jednoho dne už jsem řekla dost a po obědě nedostal. No vztekal se asi 15 minut a pak usnul. Večer jsem to taky zkusila a to už nějak pochopil, že nic nebude a řval jenom 10 minut. UM také nechtěl, ale dal si mléčnou kapsičku od Sunaru. Po týdnu vzal na milost UM. Teď už kojím jenom někdy v noci, když se vzbudí a nepodaří se mi ho jinak uspat. Odstavila jsem ho, když měl 20 měsíců, dřív by to nedal.

Denina01
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 31.08.19 23:42

U nás zabralo nabízet lahvičku i za cenu věčně vylitého mléka. Po dvou měsících nabízení mléka před spaním si zvykla a brala ji v pohodě. Pak po dalším měsíci nabízení mléka před odpoledním spaní si vzala i přes den. Pak byl boj s lahvičkou v noci. Před spaním si vzala v pohodě, ale po probuzení v noci už ne, chtěla jen prso. Ale co zabralo, tak miluje lapač snů. Probudili jsme ji s manželem úplně, on houpal lapačem snů a já dávala lahvičku do pusy. Jak byla zabraná pozorováním, tak pila. V 5 ráno jsme to opakovali. Trvalo to 3 noci, co jsme blbli s lapačem, až to najednou šlo bez něj a bez pláče. Pak vždy usla hned po vypití lahvičky sama bez uspávání ;) držím palce :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama