Chuggington na dřevěné koleje?

389
12.8.13 13:11

chuggington na dřevěné koleje?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost se chuggington mašinkami na dřevěných kolejích např od maxim, nebo brio. Vím že pro tuto značku mašinek existují plastové ale ty já nechci, neporadíte mi někdo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
12.8.13 13:15

Pasují do sebe s ikeáckými nebo teskáckými kolejemi? Si nepamatuju všechny koleje, které jsou vlastně „stejné“.

Chuggington máme a na ikeácký koleje nejdou, takže předpokládám, že nepůjdou na žádné z kompatibilních značek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Reňulín
12.8.13 13:19

My máme koleje zn. Tesco, Ikea a Woody, které k sobě pasují, takže jak píše Gladys na ty klasika dřevěné koleje to asi nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
12.8.13 15:13

My máme tyto mašinky a jsou kompatibilní s dřevěnými kolejemi, máme koleje Maxim, jsou totiž dva druhy, s magnetem jdou na dřevěné vláčkodráhy http://www.alza.cz/…-d345756.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
12.8.13 19:12

Aha, tak my máme mašinky, které se na sebe nasazují takovým tím umělohmotným zaklapávacím zakončením (kulička a jamka), s magnetem nemáme, ani jsem netušila, že existují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
13.8.13 08:48

No paráda, super, dík za odpovědi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
26.2.15 11:46

Ahoj chci se zeptat, jestli tahle mašinka s tím magnetem je ta co jde na dřevěné koleje (Ikea, Maxim, Brio, Woody atd.)? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.15 12:52

Nějakou takovou doma máme a pasuje na koleje, jen neprodjede pod mosty, je příliš vysoká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
26.2.15 14:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie