chuvička

1782
10.2.08 12:06

chuvička

Ahojky,
potřebuju koupit novou chuvičku, za rozumnou cenu. 15 měsícu jsem používala chuvíčku Senkor (nejlevnější). První byla vadná, po výměně fungovala bez problému 15 měsíců (bohužel s ní Barunka třískla o zem a přestalo fungovat kolečko).
Teď jsem si koupila stejný typ v akci, ale po třech výměnách vádných kusu už nemám zájem.
Co používáte vy a jaké máte zkušenosti?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
10.2.08 14:24

Ahoj, my máme philips (oboustrannou, ale to je dle mého názoru na houby).
Máme ji už téměř pět let a funguje bez problému, několikrát spadla na zem, půlka bydlí celoročně v garáži, kde někdy i mrzne. Má 4 kanály, takže když je nás někde víc, můžeme naladit jiný kanál.
Prostě spokojenost, cenu si bohužel nepamatuju.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
10.2.08 14:37

Ahojky,

tak my máme tuto http://dvojcatka.mimishop.cz/detail.php?… a jsme s ní spokojení. Máme jí už 4 roky a bez preblémů. Ikdyž je pravda, že jí používáme jen když jedeme na chatu, nebo na dovolenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
16.2.08 21:15

Ahoj Zuzo, máme v plánu si tuto chůvičku také kopit. Máme obyčejnou Sencor a je to katastrofa.Bydlíme ve městě a chytáme jiné děti a když vylezu na zahradu, připadám si jako kdybych chytala signály z vesmíru. Přemýšlíme tedy o této která má 16 kanálů a údajně bychom jiné „dětičky“ chytat neměli. Jakou s tim máš zkušenost? Já totiž vysílačku využívám denně a je to pro mě důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.14 21:47

Ahoj chci koupit novou chuvicku a chci znat vas nazor na tuto chuvicku. Dekuju predem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama