Ochranná helma NO SHOCK, pomůže?

5648
23.1.08 20:37

Ochranná helma NO SHOCK

Mám dotaz,zda nemate nektera mamina zkusenosti s touto helmou.Tomasek zacina lezt a bud se bouchne o nabytek a nebo o koberec pri prevaleni z briska.Rada bych ho usetrila nejake zbytecne bolesti,ale prijde mi,ze je to dost penez

http://www.alenkaobchod.cz/…helma-no-8o/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
23.1.08 20:39

My jsme je mely a byly nam celkem k nicemu, holky se je behem par dnu naucilly sundat, takze ja to povazuju za zbytecne vyhozene penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
23.1.08 21:00

Capinko,diky za zkusenost.Z toho sundavani mam taky strach,tak do toho asi nepujdu :-).On se otluce a uz mu to vadit nebude a ja otupim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
23.1.08 21:04

Loudalko , já jsem ani nevěděla, že něco takového existuje a Dáda vyrostl v pohodě i bez helmy a u honzíka to bude také tak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
23.1.08 22:23

Ahoj, kdysi jsem o te helme uvazovala, ale vsechny majitelky na nejake diskuzi (nepamatuju si ale kde) se shodli, ze je k nicemu. Pry se v tom desne poti hlavicka anebo si to sundavaji.

Ver mi, ze co se ma stat, to se stane a helma to nespravi.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oktábcová
21.10.11 09:22

Helma No Shock

Dobrý den, my jsme helmičku dost využili. Také jsem váhala, jestli ji koupit, ale udělal jsem dobře. Náš syn je dost živé dítě, nikde neposedí:-). A když začal lézt, tak to pro mě bylo dost náročné a někdy i když jsem byla u něho, tak jsem nestačila zareagovat a boule byla na světě. Ale nejhorší to bylo, když se začal zvedat a začínal chodit. Helmičku jsem koupila později, takže jsme ji využili jen tři až čtyři měsíce. Ale i tak toho nelituji, investovala jsem do jeho bezpečí. A také jsem nemusela doma polepovat rohy od nábytku nějakýma nevzhlednýma chráničema:-). A takový střet s ústředním topením nebyl problém. Z takového jednoho střetu si moje neteř odnesla pěknou bouli přes celé čelíčko. Když budete mít zájem, tak helmičku právě prodávám na bazoš.cz. Původně jsem ji také chtěla koupit přes bazar, abych ušetřila, ale nikdo ji nenabízel:-(

• Nahlásit
  • Citovat
Oktábcová
21.10.11 09:22

Helma No Shock

Dobrý den, my jsme helmičku dost využili. Také jsem váhala, jestli ji koupit, ale udělal jsem dobře. Náš syn je dost živé dítě, nikde neposedí:-). A když začal lézt, tak to pro mě bylo dost náročné a někdy i když jsem byla u něho, tak jsem nestačila zareagovat a boule byla na světě. Ale nejhorší to bylo, když se začal zvedat a začínal chodit. Helmičku jsem koupila později, takže jsme ji využili jen tři až čtyři měsíce. Ale i tak toho nelituji, investovala jsem do jeho bezpečí. A také jsem nemusela doma polepovat rohy od nábytku nějakýma nevzhlednýma chráničema:-). A takový střet s ústředním topením nebyl problém. Z takového jednoho střetu si moje neteř odnesla pěknou bouli přes celé čelíčko. Když budete mít zájem, tak helmičku právě prodávám na bazoš.cz. Původně jsem ji také chtěla koupit přes bazar, abych ušetřila, ale nikdo ji nenabízel:-(

• Nahlásit
  • Citovat
525
21.10.11 11:19

Dobrý den,mám tři děti.18 letého syna,14 letou dceru a 5 měsíčního syna......a opravdu zírám jak jsme dokázala vychovat bez všech dnešních vymožeností starší děti.Jediné pro mě novinky na které jsem přistoupila jsou chůvičky a pleny na jedno použití.Jinak kdybych viděla doma běhat dítě v helmě…no nevím připadá mě to trošku ulítlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nejal
20.12.11 19:31

protinárazová čepice

Já mám helmu půjčenou od kamarádky a nemůžu si ji vynachválit. Pokud jde o koberec, namám žádný strach, ale máme doma skleněný stůl a malého strašně láká. Já když byla malá tak sem si o stůl podřízla hrdlo, protože sem na něho spadla a tak chci malého ušetřit obludných jizev, na ty má ještě čas. Navíc máme doma v chodbě dlažbu a nebaví ho být jen na metru čtvereční, rád prozkoumává všechny kouty a tak sem za to ráda, takový otřes mozku o dlažbu, nic moc…
to je můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
smetanod
21.12.11 16:55

Hlava

akorát jsem se se synem vrátila z rentgenu hlavy po pádu na dlažbu a jdu objednat tu čepici. Mohu říci, lituji,že jsem již neudělala dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
R.N.
24.2.12 16:30

Helma

Já mám doma 2 kluky už u prvního jsem zvažovala koupit nějakou ochranu hlavy, protože byl neustále samá boule, ale přežili jsme to (boule měl, protože se vždy o něco uhodil), ale teď bych koupila tu helmu pro svého sedmiměsíčního syna okamžitě, pokud máte někdo nevyužitou doma, klidně nabídněte, protože naše mladší dítko se nejen uhodí o kdeco, což ještě není taková tragédie, ale už se o cokoli postaví, a jak ještě neví, jak by slezl zase na čtyři, spadne jako hruška pěkně v pozoru vzad, sice ho ve 4 z 5 případů stihnu chytit, ale rány jsou to hrozné, i když na rentgen jsme zatím nikdy nejeli - snad jsme nic nezanedbali!!

• Nahlásit
  • Citovat
pages
13.3.12 11:30

helmička

Já mám doma roční dvojčata a helmičku už dlouho zvažuji, hlavně pro našeho malého neposedu. Není dne kdy by mu nepřibyla nějaká boule na hlavě a bohužel jsem zvažovala tak dlouho až to nevyplatilo. Včera spadl tak nešťastně na futra od dveří,že jsme museli na rentgen.Helmička je už objednaná a taky strašně lituji toho,že jsem jí neobjednala už dříve. Nějaké škrabace a odřená kolena, na to se neumírá,ale úrazy hlavy jsou to nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
525
13.3.12 11:35

To sice ano,ale i někteří dětští lékaři jí zamítají…dítě nemá puid sebezáchovy…zvykne si na helmu a pak nedokáže reflexně padat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pages
13.3.12 12:55

No náš malej evidentně neumí reflexně padat ani teď :D ,takže horší už to být nemůže. Tak mě to připadá jako když nosí čepici a na tu nevzniká taky žádný návyk,nebude to přeci nosit pořád,ale ve chvílích kdy se jim nebudu moct 100% věnovat. myslím,že je to věc toho,že pokud se Vašim dětem nic nestane,mávnete nad tím rukou a příjde Vám to jako zbytečnost,ale kdyby se -nedej bože- něco stalo nebo by jste viděla,že se už několikrát něco ,,málem" stalo,přemýšlela by jste o koupi helmičky třeba taky… Ano dříve tady tato možnost nebyla a většina dětí to přežila i bez helmičky,ale když tu teď ta možnost je,tak proč jí nevyužít.Je to jako bych si říkala,že dříve byly jen látkové pleny a zvládaly to s nimi. Teď jsou k mání jednorázové pleny,ale já přece je nebudu používat,pač dříve to bez nich taky zvladali…

• Nahlásit
  • Citovat
525
13.3.12 12:58

Mám 3 děti vychovávala jsme 2 neteře..a boulí a šrámů bylo víc než dost a nejednou jsme jela na pohotovost a na RTG.Děti jsou věkově 19,15,11,8 let a 10 měsíců.Dokonce pracuju na chirurgii,ale opravdu to jde i bez helmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama