Chůvička ECO - rady a tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
poirot
Kecalka 331 příspěvků 03.03.19 22:43
CHŮVIČKA ECO

Dobrý den, jdu si pro radu. Sháním chůvičku, která by měla obě části (tedy jak dětskou, tak rodičovskou jednotku) na klasické tužkové baterie a také na adaptér. Dalším mým požadavkem je, aby byla hodně citlivá. A v neposlední řadě chci chůvičku, která by disponovala nízkou mírou záření. Najde se nějaká taková? :-) Díky moc za rady a tipy.

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9925 příspěvků 1 inzerát 04.03.19 06:46

No nevím zda splňuje to poslední, to jsem nikdy nezkoumala, ale citlivá s krásným zvukem a i to že jsou obě jednotky jak na baterie tak do zásuvky, splňuje naše milovaná Philips Avent SCD 510 :) měli jsme ji u prvního (poděděnou a bohužel se rozbila) tak jsem ji teď opět kupovala pro druhé a jsem nejspokojenější :) lze přes ni na dítko i mluvit a má i světýlko :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 04.03.19 09:46

@Kristyna.Vechtova taky nevim jak a jestli září, ale máme stejnou a milujeme ji :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9925 příspěvků 1 inzerát 04.03.19 09:49

@Lily Evans přesně my v mezidobí měli nějakou obyčejnou od Sencoru - syn už byl velký tak nebyla tolik třeba, ale s narozením druhé dcery jsem odmítla mít tu prskací a opět pořídila tuto - dají se sehnat i z druhé ruky, sice cena trochu vyšší na můj vkus, ale opravdu to za ten čistý zvuk a pohodu stojí :)

poirot
Kecalka 331 příspěvků 04.03.19 11:01

Díky za tipy. A nezkoušel jste někdo vysílačku místo chůvičky?

Váš příspěvek
Reklama