Chůvička klasická nebo přes wifi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 10:29
Chůvička klasická nebo přes wifi

Ahoj holky, hledám momentálně nějakou vhodnou chůvičku pro našeho prvního prcka. Zatím se v tom moc nevyzám, ale pochopila jsem, že se to liší hlavně dosahem, pak jestli je kamera či ne a zda je funkce obousměrnné komunikace. Hodně mě zaujala ta chůvička přes wifi, která by měla fungovat na jakokoliv dálku. Přijde mi super, že by mi třeba někdo hlídal a já si někde z kavárny zkontrolovala dítě :mrgreen:.
Máte někdo zkušenost? Nebo doporučily byste mi nějakou? Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8456 příspěvků 07.03.19 10:35

Doporučuji klasickou s malým dosahem - tak budeš nablízku tak, jak je potřeba. Když ti někdo bude hlídat dítě, tak by sis měla odpočinout a ne ho hlídat na dálku. Jednosměrná stačí a bez kamery. Já měla spící dítě na pokoji v penzionu a seděla dole v kavárně s kamarádkama celý večer s klasickou chůvičkou na stole - jakmile se dítě otočilo, hned jsem to slyšela a běžela nahoru. Nevidím v tom problém.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 07.03.19 10:50

Máme klasickou chůvičku a jsme spokojení. Hlídají babičky a ty opravdu nemám zapotřebí hlídat pomocí chůvičky.

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 07.03.19 10:50

My máme klasickou, jeden směr, bez kamery, která jde do zásuvky i na baterky a spokojenost. Taky jsem měla dítě uvnitř a seděla do noci na terase a v chuvicce všechno krásně slyšela a to stačilo.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9948 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 11:03

Máme klasickou chůvičku, ale je tam možnost mluvit na dítě přes rodičovskou jednotku (zatím jsem nezkoušela). Ale měla jsem ji u prvního syna, ta se rozbila a teď pro dceru jsem chtěla opět tu samou Philips Avent SCD 510 - luxusní čistý zvuk, možnost jak na baterie tak do zásuvky (u obou jednotek). Kameru jsem nikdy nepotřebovala a to jsme i seděli u našich na terase a syn spal u našich buď v 1 patře nebo v přízemí. Když se začal hýbat, šla jsem nahoru. A když už jdu do kavárny/restaurace a někdo mi hlídá, tak přeci dítě sveřím nekomu komu zcela důvěřuji a tudíž nemám potřebu kontrolovat je přes kameru :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 11:15

Dobře, a využil někdo chůvičku s možností přehrání mp3 písniček a světelné projekce?

Saulus
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 07.03.19 11:36

Doporucuji 2 mobilni telefony a aplikaci. Pokud jsi napr. na tom zminovanem baru, chuvicka ma ruchy a rusi ostatni hosty, nebo ji naopak neslysis.

P4ja
Echt Kelišová 8645 příspěvků 07.03.19 11:50
@Anonymní píše:
Dobře, a využil někdo chůvičku s možností přehrání mp3 písniček a světelné projekce?

Na světelnou projekci mám obyčejné led světlo z lidlu (máme berušku). že bych kvůli tomu kupovala chůvičku za tisíce, to mě nenapadlo.

Jinak máme obyč chůvičku Avent bez kamery. A jediné,co jsem měla přidat byla i hlídací jednotka na baterie. Jinak vyhovuje stoprocentně.

Uživatel je onlinezelfka
Kecalka 123 příspěvků 07.03.19 11:57

Ahoj, s tou chuvickou pres wifi zkusenost nemam. U te klasicke chuvicky si ohlidej, aby i ta jednotka co je u miminka, mohla fungovat na baterky. Neni to samozrejmost a pak kdyz ti dite spi treba v kocaru na zahrade, tak budes bez chuvicky. Ta svetelna projekce a mp3 je fajn, ale urcite ne nutnost. Urcite od nekoho dostanete jako darek nejake hraci a svitici zviratko do postylky :) my mame philips avent a ta je super, velky dosah a zadne ruchy neprenasi. Ta rodicovska jednotka signalizuje i svetelne, takze i kdybys treba v restauraci neslysela, tak to sviti a vibruje :palec:

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 07.03.19 12:03

Přes Wifi nekupuj, budeš závislá na elektřině. Nejlepší jsou klasický avent, jsou spolehlivý a mají super dosah. Obousměrnou taky nepotřebuješ, protože většinu dětí hlas bez těla vyděsí, navíc je uklidní hlavně tělesný kontakt. Kamera je taky na nic, pokud máš kvalitní chůvičku, poznáš podle zvuku jestli se dítě jen převalilo nebo opravdu vzbudilo. Jediný, co chci po chůvičce navíc, je světelná kontrolka zvuku, abych nemusela mít zapnutý reproduktor.

Lynette
Echt Kelišová 8456 příspěvků 07.03.19 12:43
@Anonymní píše:

Podle mě je to kravina. Dítě má mít klid a ne být rušeno hudbou a dítě s chůvičkou se tmy nebojí - to je až mnohem později.

natalie89
Povídálka 37 příspěvků 08.03.19 12:59

Když někomu svěříš dítě na hlídání, tak bys mu měla věřit a ne ho kontrolovat přes chůvičku. My máme klasickou chůvičku s kamerou od truelife a spokojenost. Většinou jsem stejně jenom ve vedlejším pokoji, takže dosah jsem moc zatím nezkoušela. Přes wifi bych se vyhýbala. Co když ti nepůjde internet. Pak ti je celá chůvička v ten okamžik k ničemu.

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 11.03.19 17:56

přes wifi bych nepořizovala, zbytečně škodlivé

natalie89
Povídálka 37 příspěvků 12.03.19 14:17

A to že je wifi škodlivá jste zjistila kde?

dasilka
Nováček 8 příspěvků 12.03.19 17:02

Wifi je všude kolem nás, jen když se podívám na sítě v dosahu (na svém notebooku) je jich k připojen minimálně 10. Jsme blízko centru města. Dnes by člověk musel žít v divočině, aby na wifi nenarazil. Taky by mě zajímala odborná studie, která dokazuje škodlivost wifi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama