Reklama

Chůvičky - Dobrý dosah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaRepova
Nováček 6 příspěvků 14.04.18 21:05
Chuvicky- Dobry dosah

Mate prosim nekdo zkušenost s chuvickami, které by dosáhly signálem i z patra na zahradu? Byt mame malý, podkroví a asi 20 schodů dolu na zahradu.. jde mi o to, zda chuvicka sáhne i pres zdi - jinak vzdálenost je to rozhodne neni ani 100m..dekuji

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 6169 příspěvků 14.04.18 21:25

@RadkaRepova my mame od aventu a chodim s ni i do sklepa, na zahradu, proste obcas mzsimi ven kdyz dcera spi a vzdy jsem mela signal. Za nas sokojenost. Horsi je tos pripadnym rychlostartemza ditkem :)

Janli
Kelišová 5432 příspěvků 9 inzerátů 14.04.18 21:32

Máme Philips Avent. Dosah je z ložnice na zahradu, což obnáší zeď, dvorek, celý další dům a 20m zahrady až pod pergolu. Takže super! Jinak největší dosah mají Bauerer, jeden typ cca 800m.

Loudy
Kecalka 311 příspěvků 14.04.18 22:30

Babymoove green line. Z podkroví dosáhne i na konec veliké zahrady. ;)

podaji
Kecalka 391 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 22:38
@Loudy píše:
Babymoove green line. Z podkroví dosáhne i na konec veliké zahrady. ;)

Souhlasím nedávno jsme je kupovali právě kvůli většímu domu a zahradě. Dosáhnou opravdu daleko ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama