Chůvičky - Dobrý dosah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RadkaRepova
Nováček 6 příspěvků 14.04.18 21:05
Chuvicky- Dobry dosah

Mate prosim nekdo zkušenost s chuvickami, které by dosáhly signálem i z patra na zahradu? Byt mame malý, podkroví a asi 20 schodů dolu na zahradu.. jde mi o to, zda chuvicka sáhne i pres zdi - jinak vzdálenost je to rozhodne neni ani 100m..dekuji

Reakce:
iwa83
Kelišová 6747 příspěvků 14.04.18 21:25

@RadkaRepova my mame od aventu a chodim s ni i do sklepa, na zahradu, proste obcas mzsimi ven kdyz dcera spi a vzdy jsem mela signal. Za nas sokojenost. Horsi je tos pripadnym rychlostartemza ditkem :)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6306 příspěvků 14.04.18 21:32

Máme Philips Avent. Dosah je z ložnice na zahradu, což obnáší zeď, dvorek, celý další dům a 20m zahrady až pod pergolu. Takže super! Jinak největší dosah mají Bauerer, jeden typ cca 800m.

Loudy
Kecalka 314 příspěvků 14.04.18 22:30

Babymoove green line. Z podkroví dosáhne i na konec veliké zahrady. ;)

podaji
Kecalka 463 příspěvků 14.04.18 22:38
@Loudy píše:
Babymoove green line. Z podkroví dosáhne i na konec veliké zahrady. ;)

Souhlasím nedávno jsme je kupovali právě kvůli většímu domu a zahradě. Dosáhnou opravdu daleko ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >