Reklama

Oprava cestovní postýlky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ayra.5
Kecalka 479 příspěvků 09.04.18 08:23
Oprava cestovní postýlky

Ahojte, babička koupila bazarovanou skládací postýlku (tj bez záruky) a po půl roce jsme začali mit problémy s jejim složením. Rozložit jde hezky ale při skládání je potřeba „prolomit“ takový dvojkloub a ten nam na jedne straně nechce povolit. Je to Coto baby. Nevíte jestli to někdo opravuje? Pripadne jak by se to dalo opravit doma? Babka hned straší ze je to na vyhození, ale me je to líto pokud by to šlo opravit :think:

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 08:29

@ayra.5 A není to spíš o „rozhýbání“? My máme Chicco a známá Zopu a zlobilo nám to oběma a časem to jakoby povolilo.
Plus najít ten správný grif jak na to.

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 09.04.18 09:04

Skládání cestovní postýlky je vždy trochu věda. Ono taky záleží v jakém pořadí prolamujes ty klouby. U některých musíš nejdřív lámat krátké strany a u jiných dlouhé.

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 09.04.18 09:55

Máme chicco, stejny problém, pro začátek jsme museli rozpadat látku kolem toho kloubu, byla tam taková zapadka, takže sme promazali a dobrý

Tichošlápek
Echt Kelišová 9661 příspěvků 09.04.18 10:23

Mne to děla jak cestovní postylka tak ohradka. To vždycky prokleknu kolenem 8) pripadne rozdělej tu latku a mrkni jestli to není vzpricene - pak bys spis prolomila to koleno než tyč :lol:

ayra.5
Kecalka 479 příspěvků 09.04.18 13:47
@Tichošlápek píše:
Mne to děla jak cestovní postylka tak ohradka. To vždycky prokleknu kolenem 8) pripadne rozdělej tu latku a mrkni jestli to není vzpricene - pak bys spis prolomila to koleno než tyč :lol:
:lol: drží to dost pevně
@Kriss Tina píše:
Máme chicco, stejny problém, pro začátek jsme museli rozpadat látku kolem toho kloubu, byla tam taková zapadka, takže sme promazali a dobrý

a povedlo se vam látku zasit tak aby to jeste nejak vypadalo a drželo? 8o nemam moc zkušenosti tak nevím, Jak zareaguje ten šušťák. Tenhle postup me napadl ale neměla jsem zatím odvahu, jsem rada ze uz to někdo zkusil přede mnou

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 09.04.18 13:51

@ayra.5 zasit sme to zasili ale e úplně dokonale, máme ji na chate takže tam by mi bylo jedno i kdyby byla rozdrbana, pak už záleží asi na tom jak umíte šít :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama