Oprava cestovní postýlky

584
9.4.18 08:23

Oprava cestovní postýlky

Ahojte, babička koupila bazarovanou skládací postýlku (tj bez záruky) a po půl roce jsme začali mit problémy s jejim složením. Rozložit jde hezky ale při skládání je potřeba „prolomit“ takový dvojkloub a ten nam na jedne straně nechce povolit. Je to Coto baby. Nevíte jestli to někdo opravuje? Pripadne jak by se to dalo opravit doma? Babka hned straší ze je to na vyhození, ale me je to líto pokud by to šlo opravit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22748
9.4.18 08:29

@ayra.5 A není to spíš o „rozhýbání“? My máme Chicco a známá Zopu a zlobilo nám to oběma a časem to jakoby povolilo.
Plus najít ten správný grif jak na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775
9.4.18 09:04

Skládání cestovní postýlky je vždy trochu věda. Ono taky záleží v jakém pořadí prolamujes ty klouby. U některých musíš nejdřív lámat krátké strany a u jiných dlouhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18895
9.4.18 09:55

Máme chicco, stejny problém, pro začátek jsme museli rozpadat látku kolem toho kloubu, byla tam taková zapadka, takže sme promazali a dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
9.4.18 10:23

Mne to děla jak cestovní postylka tak ohradka. To vždycky prokleknu kolenem 8) pripadne rozdělej tu latku a mrkni jestli to není vzpricene - pak bys spis prolomila to koleno než tyč :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
9.4.18 13:47
@Tichošlápek píše:
Mne to děla jak cestovní postylka tak ohradka. To vždycky prokleknu kolenem 8) pripadne rozdělej tu latku a mrkni jestli to není vzpricene - pak bys spis prolomila to koleno než tyč :lol:
:lol: drží to dost pevně
@Kriss Tina píše:
Máme chicco, stejny problém, pro začátek jsme museli rozpadat látku kolem toho kloubu, byla tam taková zapadka, takže sme promazali a dobrý

a povedlo se vam látku zasit tak aby to jeste nejak vypadalo a drželo? 8o nemam moc zkušenosti tak nevím, Jak zareaguje ten šušťák. Tenhle postup me napadl ale neměla jsem zatím odvahu, jsem rada ze uz to někdo zkusil přede mnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18895
9.4.18 13:51

@ayra.5 zasit sme to zasili ale e úplně dokonale, máme ji na chate takže tam by mi bylo jedno i kdyby byla rozdrbana, pak už záleží asi na tom jak umíte šít :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama