Nebesa materiál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 28.03.18 08:04
Nebesa materiál

Zdravím, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s nebesy nad postýlku? Z jakého materiálu je zvolit? :) Bavlna, šifon, moskytiera..? Našla jsem i 100% Pes? Takže vůbec nevím které :think: Prý jsou na léto dobré z moskytiéry? Děkuji za všechny rady :)

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9807 příspěvků 28.03.18 09:16

@MishellW Nebesa žádná. Je to jen lapač prachu, někdy to překáží při vyndavání a obecně při manipulaci s dítětem… a pokud to nepotřebuješ na odstínění dítěte (i když IMHO jsou na to lepší závěsy nebo žaluzie nebo rolety), tak bych to vůbec nepořizovala.

Proč je chceš? Že to je jako „uostomiuý“?

Jiná věc je moskytiera - ale zase nevím, jestli máte doma nějak echt moc hmyzu nebo tak. My máme sítě do oken a síťku proti hmyzu jsme měli jen na cestovní postýlku, která se dávala i na zahradu (ne že bysme ji používali).

(Jinak teda nebesa jsem měla taky, od kamarádky, která mi půjčovala miminovské oblečky a nebesa mi přibalila, ale šla brzo do háje.)

cverunka
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 28.03.18 10:03

@Slečna Ferka No, já jsem taky nesnášela všechny tyto „věšáky“ kolem postýlky. I kolotoč jsem švihla do škříně po tom, co jsem si o něj v noci málem vypíchíchla oko :mrgreen:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 28.03.18 10:25

My máme moskytiéru. Taky jsem vždycky říkala, že nic takovýho na postýlku pořizovat nebudu. Vlastně jsem toho říkala hodně. :mrgreen: ale kupovali jsme postýlku s komplet výbavou a byla k tomu, je to „uoztomiuý“ :mrgreen: a až k nám polezou komáři, tak to bude i užitečný. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Savka bude poprvé otcem. Nešlo to přirozenou cestou, přiznává zpěvák

Zpěvák Tomáš Savka (34) se po dlouhé době ukázal ve společnosti a rovnou se... číst dále >

“Kravín“ jim nebyl dobrý, teď Iráčané jezdí v mercedesu a točí si chudé migranty

Sedmnáctičlenná rodina iráckých uprchlíků Battových „oblafla“ s podporou... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama