Reklama

Nebesa materiál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 29 příspěvků 28.03.18 08:04
Nebesa materiál

Zdravím, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s nebesy nad postýlku? Z jakého materiálu je zvolit? :) Bavlna, šifon, moskytiera..? Našla jsem i 100% Pes? Takže vůbec nevím které :think: Prý jsou na léto dobré z moskytiéry? Děkuji za všechny rady :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSlečna Ferka
Extra třída :D 10042 příspěvků 28.03.18 09:16

@MishellW Nebesa žádná. Je to jen lapač prachu, někdy to překáží při vyndavání a obecně při manipulaci s dítětem… a pokud to nepotřebuješ na odstínění dítěte (i když IMHO jsou na to lepší závěsy nebo žaluzie nebo rolety), tak bych to vůbec nepořizovala.

Proč je chceš? Že to je jako „uostomiuý“?

Jiná věc je moskytiera - ale zase nevím, jestli máte doma nějak echt moc hmyzu nebo tak. My máme sítě do oken a síťku proti hmyzu jsme měli jen na cestovní postýlku, která se dávala i na zahradu (ne že bysme ji používali).

(Jinak teda nebesa jsem měla taky, od kamarádky, která mi půjčovala miminovské oblečky a nebesa mi přibalila, ale šla brzo do háje.)

cverunka
Závislačka 2553 příspěvků 28.03.18 10:03

@Slečna Ferka No, já jsem taky nesnášela všechny tyto „věšáky“ kolem postýlky. I kolotoč jsem švihla do škříně po tom, co jsem si o něj v noci málem vypíchíchla oko :mrgreen:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 28.03.18 10:25

My máme moskytiéru. Taky jsem vždycky říkala, že nic takovýho na postýlku pořizovat nebudu. Vlastně jsem toho říkala hodně. :mrgreen: ale kupovali jsme postýlku s komplet výbavou a byla k tomu, je to „uoztomiuý“ :mrgreen: a až k nám polezou komáři, tak to bude i užitečný. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >