Nebesa materiál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 25 příspěvků 28.03.18 08:04
Nebesa materiál

Zdravím, chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s nebesy nad postýlku? Z jakého materiálu je zvolit? :) Bavlna, šifon, moskytiera..? Našla jsem i 100% Pes? Takže vůbec nevím které :think: Prý jsou na léto dobré z moskytiéry? Děkuji za všechny rady :)

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 28.03.18 09:16

@MishellW Nebesa žádná. Je to jen lapač prachu, někdy to překáží při vyndavání a obecně při manipulaci s dítětem… a pokud to nepotřebuješ na odstínění dítěte (i když IMHO jsou na to lepší závěsy nebo žaluzie nebo rolety), tak bych to vůbec nepořizovala.

Proč je chceš? Že to je jako „uostomiuý“?

Jiná věc je moskytiera - ale zase nevím, jestli máte doma nějak echt moc hmyzu nebo tak. My máme sítě do oken a síťku proti hmyzu jsme měli jen na cestovní postýlku, která se dávala i na zahradu (ne že bysme ji používali).

(Jinak teda nebesa jsem měla taky, od kamarádky, která mi půjčovala miminovské oblečky a nebesa mi přibalila, ale šla brzo do háje.)

cverunka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 28.03.18 10:03

@Slečna Ferka No, já jsem taky nesnášela všechny tyto „věšáky“ kolem postýlky. I kolotoč jsem švihla do škříně po tom, co jsem si o něj v noci málem vypíchíchla oko :mrgreen:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 28.03.18 10:25

My máme moskytiéru. Taky jsem vždycky říkala, že nic takovýho na postýlku pořizovat nebudu. Vlastně jsem toho říkala hodně. :mrgreen: ale kupovali jsme postýlku s komplet výbavou a byla k tomu, je to „uoztomiuý“ :mrgreen: a až k nám polezou komáři, tak to bude i užitečný. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama