Lehátko pro miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 26.03.18 11:34
Lehátko pro miminka

Zdravím, mám prosbičku.. začínám koukat po lehátku pro miminko.. ale vůbec nevím které, poradíte někdo z vlastní zkušenosti? :) líbí se mi zatím nejvíc Tiny Love Rocker napper (hlavně že jde dát do úplně rovné polohy) - to dělají buď se stříškou nebo bez ní, nevím jestli je nebo není zbytečná? :think: nebo víte o jiném? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 5442 příspěvků 41 inzerátů 26.03.18 13:01

@MishellW ahoj, tohle jsem ani neznala :D
Lehatko samo o sobe neni moc vhodne pro zdravy vyvoj patere…takze je treba ho pouzivat opravdu s rozumem. Ja pouzivala jen par minut denne a pozdeji na krmeni, kdyz dite jeste samo nesedi.
Ovsem tohle vypada dobre a je asi uzpusobene i jako prenosna postylka, musis zvazit sama, jestli to neni zbytecne. :nevim:

hapolda
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 26.03.18 13:19

Tohle je fakt krasny lehatko. Ale lekari je obecne nedoporucuji :think: ja pouzivala takovy to klasicky obyc jen na krmeni dokud nesedely.

Lenka_Hal
Závislačka 3434 příspěvků 26.03.18 15:48

Ja mela neco podobneho. Prvni tri mesice jsem dbala, aby mimco lezelo Jen na rovnem, ale pak jsem pridala tohle. Melo automaticke houpani, vibrace, pisnicky…moc mi pomohlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama