Reklama

Lehátko pro miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 26.03.18 11:34
Lehátko pro miminka

Zdravím, mám prosbičku.. začínám koukat po lehátku pro miminko.. ale vůbec nevím které, poradíte někdo z vlastní zkušenosti? :) líbí se mi zatím nejvíc Tiny Love Rocker napper (hlavně že jde dát do úplně rovné polohy) - to dělají buď se stříškou nebo bez ní, nevím jestli je nebo není zbytečná? :think: nebo víte o jiném? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6792 příspěvků 37 inzerátů 26.03.18 13:01

@MishellW ahoj, tohle jsem ani neznala :D
Lehatko samo o sobe neni moc vhodne pro zdravy vyvoj patere…takze je treba ho pouzivat opravdu s rozumem. Ja pouzivala jen par minut denne a pozdeji na krmeni, kdyz dite jeste samo nesedi.
Ovsem tohle vypada dobre a je asi uzpusobene i jako prenosna postylka, musis zvazit sama, jestli to neni zbytecne. :nevim:

hapolda
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 26.03.18 13:19

Tohle je fakt krasny lehatko. Ale lekari je obecne nedoporucuji :think: ja pouzivala takovy to klasicky obyc jen na krmeni dokud nesedely.

Lenka_Hal
Závislačka 4576 příspěvků 26.03.18 15:48

Ja mela neco podobneho. Prvni tri mesice jsem dbala, aby mimco lezelo Jen na rovnem, ale pak jsem pridala tohle. Melo automaticke houpani, vibrace, pisnicky…moc mi pomohlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama