Lehátko pro miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 26.03.18 11:34
Lehátko pro miminka

Zdravím, mám prosbičku.. začínám koukat po lehátku pro miminko.. ale vůbec nevím které, poradíte někdo z vlastní zkušenosti? :) líbí se mi zatím nejvíc Tiny Love Rocker napper (hlavně že jde dát do úplně rovné polohy) - to dělají buď se stříškou nebo bez ní, nevím jestli je nebo není zbytečná? :think: nebo víte o jiném? Děkuji ;)

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 26.03.18 13:01

@MishellW ahoj, tohle jsem ani neznala :D
Lehatko samo o sobe neni moc vhodne pro zdravy vyvoj patere…takze je treba ho pouzivat opravdu s rozumem. Ja pouzivala jen par minut denne a pozdeji na krmeni, kdyz dite jeste samo nesedi.
Ovsem tohle vypada dobre a je asi uzpusobene i jako prenosna postylka, musis zvazit sama, jestli to neni zbytecne. :nevim:

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 26.03.18 13:19

Tohle je fakt krasny lehatko. Ale lekari je obecne nedoporucuji :think: ja pouzivala takovy to klasicky obyc jen na krmeni dokud nesedely.

Lenka_Hal
Závislačka 3999 příspěvků 26.03.18 15:48

Ja mela neco podobneho. Prvni tri mesice jsem dbala, aby mimco lezelo Jen na rovnem, ale pak jsem pridala tohle. Melo automaticke houpani, vibrace, pisnicky…moc mi pomohlo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama