Lehátko pro miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MishellW
Povídálka 36 příspěvků 26.03.18 11:34
Lehátko pro miminka

Zdravím, mám prosbičku.. začínám koukat po lehátku pro miminko.. ale vůbec nevím které, poradíte někdo z vlastní zkušenosti? :) líbí se mi zatím nejvíc Tiny Love Rocker napper (hlavně že jde dát do úplně rovné polohy) - to dělají buď se stříškou nebo bez ní, nevím jestli je nebo není zbytečná? :think: nebo víte o jiném? Děkuji ;)

Reakce:
Káťa19
Echt Kelišová 7720 příspěvků 19 inzerátů 26.03.18 13:01

@MishellW ahoj, tohle jsem ani neznala :D
Lehatko samo o sobe neni moc vhodne pro zdravy vyvoj patere…takze je treba ho pouzivat opravdu s rozumem. Ja pouzivala jen par minut denne a pozdeji na krmeni, kdyz dite jeste samo nesedi.
Ovsem tohle vypada dobre a je asi uzpusobene i jako prenosna postylka, musis zvazit sama, jestli to neni zbytecne. :nevim:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 26.03.18 13:19

Tohle je fakt krasny lehatko. Ale lekari je obecne nedoporucuji :think: ja pouzivala takovy to klasicky obyc jen na krmeni dokud nesedely.

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 26.03.18 15:48

Ja mela neco podobneho. Prvni tri mesice jsem dbala, aby mimco lezelo Jen na rovnem, ale pak jsem pridala tohle. Melo automaticke houpani, vibrace, pisnicky…moc mi pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >