Lehátko pro miminka

53
26.3.18 11:34

Lehátko pro miminka

Zdravím, mám prosbičku.. začínám koukat po lehátku pro miminko.. ale vůbec nevím které, poradíte někdo z vlastní zkušenosti? :) líbí se mi zatím nejvíc Tiny Love Rocker napper (hlavně že jde dát do úplně rovné polohy) - to dělají buď se stříškou nebo bez ní, nevím jestli je nebo není zbytečná? :think: nebo víte o jiném? Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18475
26.3.18 13:01

@MishellW ahoj, tohle jsem ani neznala :D
Lehatko samo o sobe neni moc vhodne pro zdravy vyvoj patere…takze je treba ho pouzivat opravdu s rozumem. Ja pouzivala jen par minut denne a pozdeji na krmeni, kdyz dite jeste samo nesedi.
Ovsem tohle vypada dobre a je asi uzpusobene i jako prenosna postylka, musis zvazit sama, jestli to neni zbytecne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
26.3.18 13:19

Tohle je fakt krasny lehatko. Ale lekari je obecne nedoporucuji :think: ja pouzivala takovy to klasicky obyc jen na krmeni dokud nesedely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15607
26.3.18 15:48

Ja mela neco podobneho. Prvni tri mesice jsem dbala, aby mimco lezelo Jen na rovnem, ale pak jsem pridala tohle. Melo automaticke houpani, vibrace, pisnicky…moc mi pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
20.1.20 13:51

Dobrý den, dá se koupit lehátko pro miminko v tescu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18475
20.1.20 14:01
@Leda38 píše:
Dobrý den, dá se koupit lehátko pro miminko v tescu?

ahoj, lehátko je věc na chvilku a mnohdy málo využité, podívala bych se po nějakém zachovalém v bazárku ;) tady je odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama