Nejlepší materiál pro hnízdo / zavinovačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MishellW
Povídálka 37 příspěvků 24.03.18 14:15
Materiál hnízda

Zdravím, jaký myslíte že je nejlepší materiál pro hnízdo popř. i pro zavinovačku? :) bavlna nebo minky? :think: Děkuji

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 24.03.18 14:19

Podle mě záleží, kdy se mimino narodí. Pro letní miminko bavlnu, ideálně s bambusem. Pro zimní miminko třeba beránka. Umelinu bych nedávala.

Aries6
Generální žvanilka 22070 příspěvků 5 inzerátů 24.03.18 17:15

@MishellW Tak tam nebude nikdy nahé, ne? Dala bych určitě bavlnu. Je to univerzální, dobré na praní a vyložit se to může čímkoliv - beránek nebo nějaký flís třeba.
Já teda nevím, jak se tam miminko dává. Jestli třeba se zavinkou, pak je to jedno a jestli jen tak, tak bych pod hlavu stejně dala bavlněnou plínku.

Káťa19
Echt Kelišová 8304 příspěvků 19 inzerátů 26.03.18 12:53

@MishellW ahoj, ja mam vyborne zkusenosti s perovou, rozepsala jsem se o ni tady ;)
Mrkni https://www.emimino.cz/…rankovani/4/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >