Nejlepší materiál pro hnízdo / zavinovačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 24.03.18 14:15
Materiál hnízda

Zdravím, jaký myslíte že je nejlepší materiál pro hnízdo popř. i pro zavinovačku? :) bavlna nebo minky? :think: Děkuji

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 24.03.18 14:19

Podle mě záleží, kdy se mimino narodí. Pro letní miminko bavlnu, ideálně s bambusem. Pro zimní miminko třeba beránka. Umelinu bych nedávala.

Aries6
Generální žvanilka 21768 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 17:15

@MishellW Tak tam nebude nikdy nahé, ne? Dala bych určitě bavlnu. Je to univerzální, dobré na praní a vyložit se to může čímkoliv - beránek nebo nějaký flís třeba.
Já teda nevím, jak se tam miminko dává. Jestli třeba se zavinkou, pak je to jedno a jestli jen tak, tak bych pod hlavu stejně dala bavlněnou plínku.

Káťa19
Kelišová 5841 příspěvků 40 inzerátů 26.03.18 12:53

@MishellW ahoj, ja mam vyborne zkusenosti s perovou, rozepsala jsem se o ni tady ;)
Mrkni https://www.emimino.cz/…rankovani/4/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama