Reklama

Výběr hnízdečka pro miminko

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 19.03.18 11:22
Výběr hnízdečka pro miminko

Zdravím, plánuji koupit hnízdo pro miminko, ale vůbec nemám tušení jaké.. Mají různě velké, dokonce jsem našla i hnízdo s polštářkem. Přikládám obrázky, jaké jsem našla a teď váhám, jaké vybrat. Poradíte mi prosím, které vám vyhovovalo? :) děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 19.03.18 11:36

Polštářek určitě ne. Jinak z fotek se mi líbí to první, ale záleží na velikosti, napřed bych zvolila to menší a kolem půl roku pak koupit větší :)

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 19.03.18 11:36

Mám známou, která tyhle věci pro prcky sije, už i podle velikosti mimča a s ouskama na přenášení… a polstarek pro mimco mi asi nepřijde jako dobrý nápad :think:

Barus007
Stálice 77 příspěvků 19.03.18 11:41

Taky sem teď tento problém řešila a kamarádka mi doporučila šáhnout určitě po větších variantách. Jejich malý je v něm nejspokojenější miminko, ale bohužel už se jim do něj nevleze a to má 3 měsíce. Uspávání mimo hnízdečko pro mě ně byl teď horor, protože v něm malý lebedil fakt moc rád. Já nakonec zaúkolovala kamarádku švadlenku, že mi ušije :) Vyjde to o dost levněji a vybereš si látky jaké chceš :)

Daenerys91
Kecalka 337 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 11:47

Nejvíc se mi líbí to první :palec:
Jinak malý měl hnízdečko asi do necelého 6.měsíce, pak už mu bylo malé. Do té doby se mu v něm spalo krásně, byl spokojený. Teď už je velký a potřebuje prostor na spaní :)

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 19.03.18 11:48

Já jsem se také divila, že dělají takové malinké a s polštářkem.. taky si nemyslim, že je to nejlepší nápad pro miminko. Ale nechat si ho ušít mě nenapadlo. Děkuji za nápad, zkusím se poohlédnout po šikovné švadleně :)

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 19.03.18 11:50

@MishellW vřele doporucuju tuhle slečnu, usije snad cokoliv :mrgreen:

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 19.03.18 11:55

Moc děkuji, určitě jí napíšu ;) @MalinkaMil

barabasek
Echt Kelišová 9490 příspěvků 19.03.18 12:31

Když se malá do hnízdečka nevešla na délku nechala jsem ho rozvázané do podkovy účel plnilo dál a to až do 11m :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 19.03.18 12:31
@MishellW píše:
Zdravím, plánuji koupit hnízdo pro miminko, ale vůbec nemám tušení jaké.. Mají různě velké, dokonce jsem našla i hnízdo s polštářkem. Přikládám obrázky, jaké jsem našla a teď váhám, jaké vybrat. Poradíte mi prosím, které vám vyhovovalo? :) děkuji

Hnízdečko jsem hodně používala u druhé dcery a ona ho taky milovala. Měla jsem s polštářkem, ale polštářek je tak akorát na okrasu nebo u nás teda spíš k naprosté zbytečnosti, takže doporučuju bez.
Rozhodně bych ale volila hnízdo, které je u nožiček svazovatelné a dá se rozvázat tak, že se z něj udělá podkova - to se pak totiž hodí i pro větší dítě, kterém se už do pevného hnízdečka nevejdou nohy. My spaly dlouho vedle sebe ne velké posteli, klasická postýlka u nás slouží spíš jako hrací ohrádka a hnízdečko na to bylo ideální. Mimi bylo sic vedle mě, kontakt s mámou atd., ale přitom mělo vlastně současně i vlastní soukromí a útulný koutek na spinkání. Ideál.. :)

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 19.03.18 13:06

Tak ja sem dostala od pani tuhle informacih:

u hnizdecka zalezi na velkkosti miminka a taky dobe, kterou ho planujete vyuzivat. Klasicka velikost vydrzi obvykle do cca pul roku az 8mes, to velke klidne vydrzi az do velke postele jako luzko s mantinely. Zalezi jestli ho pak jeste budete potrebovat ????
Klasicke mavnitrni luzko, bez okraju cca 35×75cm a velke 45×100cm

Takze to spis vidim na to klasicke to velke se mi zda az moc velke pro miminko do postýlky, nebo ne? :think: :think:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 19.03.18 13:09

Bože miluju tyhle nuninkové věci. Líbí se mi to první hnízdečko…jsem hotová :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 19.03.18 13:09
@MishellW píše:
Tak ja sem dostala od pani tuhle informacih:

u hnizdecka zalezi na velkkosti miminka a taky dobe, kterou ho planujete vyuzivat. Klasicka velikost vydrzi obvykle do cca pul roku az 8mes, to velke klidne vydrzi az do velke postele jako luzko s mantinely. Zalezi jestli ho pak jeste budete potrebovat ????
Klasicke mavnitrni luzko, bez okraju cca 35×75cm a velke 45×100cm

Takze to spis vidim na to klasicke to velke se mi zda az moc velke pro miminko do postýlky, nebo ne? :think: :think:

Měla jsem klasické a dole když se pak rozvázalo, tak jí z něj sice trčely nohy, ale to ničemu nevadilo, spala v něm dál - ona byla zvyklá mít hlavičku v té „podkově“ :mrgreen:

Strecha
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 19.03.18 13:16

Ja ho mela a byla jsem s nim moc spokojena. Ani ne tak na spani, ale spis lenoseni na zemi, mimco lezi na teplem a citi se v nem bezpecneji kvuli tem okrajum. Urcite je lepsi vetsi a kdyz uz se tam ditko nevleze, tak to dole necham rozvazane. Nechala jsem si ho sit od pani pres fcb. Budu ho prodavat(300Kc + postovne), tak kdybyste mela zajem, napiste mi.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 19.03.18 14:10

Já ho měla z Fleru..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama