Cosing dřevěná postýlka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 09:49
cosing dřevěná postýlka

Prosím nemáte někdo návod na postýlku COSING bukovou? Ztratily jsem nějaké šroubky pro polohování roštu a nevíme jak vypadají a jaký mají průměr, může někdo pomoc? Nebo třeba jen vyfotit, tak ty součástky pro polohování vypadají. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 5330 příspěvků 41 inzerátů 18.03.18 10:05

@Douby http://www.navod-k-pouziti.cz/…216-16-navod

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 10:12

@Káťa19 Ale tam není nebo jsem slepá?

Káťa19
Kelišová 5330 příspěvků 41 inzerátů 18.03.18 10:54

@Douby Je to se omlouvam, ja myslela, ze tam je… Tak co napsat vyrobci, prodejci? Urcite obratem posle mailem :)

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 11:12

@Káťa19 To mě taky napadlo, psala jsem před týdnem jak na email tak na FB a nic :/

Káťa19
Kelišová 5330 příspěvků 41 inzerátů 18.03.18 11:50

@Douby tak to je blby, tak je bombardovat znovu :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Ježíš byl blázen, říká Curry. 5 faktů o rapujícím knězi ze svatby Harryho s Meghan

Svatba prince Harryho a jeho americké lásky Meghan Markle je za námi.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama