Reklama

Cosing dřevěná postýlka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 09:49
cosing dřevěná postýlka

Prosím nemáte někdo návod na postýlku COSING bukovou? Ztratily jsem nějaké šroubky pro polohování roštu a nevíme jak vypadají a jaký mají průměr, může někdo pomoc? Nebo třeba jen vyfotit, tak ty součástky pro polohování vypadají. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 10:12

@Káťa19 Ale tam není nebo jsem slepá?

Káťa19
Kelišová 6792 příspěvků 37 inzerátů 18.03.18 10:54

@Douby Je to se omlouvam, ja myslela, ze tam je… Tak co napsat vyrobci, prodejci? Urcite obratem posle mailem :)

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 11:12

@Káťa19 To mě taky napadlo, psala jsem před týdnem jak na email tak na FB a nic :/

Káťa19
Kelišová 6792 příspěvků 37 inzerátů 18.03.18 11:50

@Douby tak to je blby, tak je bombardovat znovu :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama