Cosing dřevěná postýlka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 09:49
cosing dřevěná postýlka

Prosím nemáte někdo návod na postýlku COSING bukovou? Ztratily jsem nějaké šroubky pro polohování roštu a nevíme jak vypadají a jaký mají průměr, může někdo pomoc? Nebo třeba jen vyfotit, tak ty součástky pro polohování vypadají. Děkuji.

Reakce:
Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 10:12

@Káťa19 Ale tam není nebo jsem slepá?

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 18.03.18 10:54

@Douby Je to se omlouvam, ja myslela, ze tam je… Tak co napsat vyrobci, prodejci? Urcite obratem posle mailem :)

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 18.03.18 11:12

@Káťa19 To mě taky napadlo, psala jsem před týdnem jak na email tak na FB a nic :/

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 18.03.18 11:50

@Douby tak to je blby, tak je bombardovat znovu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >