Přebalovací taška, větší

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 18:55
Přebalovací taška , větší

Ahoj holky, prosím, potřebuji poradit…máte někdo zkušenosti s přebalovací taškou Brio? Pak mě zaujala taška Skip Hop, ta se mi zdá ale málo hluboká. Tašku bych chtěla větší, pro dvě děti, ale zase aby mi nepřevážila kočárek :lol: Jaké máte vy? Jsem už z toho hledání úplně zničená :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 08.03.18 19:04

Já mám Pinkie. Velká je dost a dá se vzít v případě nouze i jako kabela a nevypadá hned jak přebalovací.

Novaska
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.03.18 19:07

@Terka228 já si skip hop koupila před měsícem cca a jsem naprosto spokojená, je prostorná, hodně velký kapsy, pořizovala jsem ji s tím, že tam budou věci pro mimčo a nějaká svačina pro staršího, když třeba půjdeme na procházku atd..na kočáru mi přijde tak akorát, ale skip hop má víc druhů, tak zaleží jakou myslíš ;)

Pavla087
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 19:23

Teď vyšla úplně nová XL taška os Pinkie https://www.pinkie.cz/…pink-xl.html mají různé barvy…

weyky
Neúnavná pisatelka 18994 příspěvků 100 inzerátů 08.03.18 19:28

Mám babymoov a je super, vejde se vše a vypadá skvěle :)

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 19:51

No, mslela jsem tuto Skip Hop. Mám černo červený kočárek, tak jsem chtěla, aby se to k sobě i hodilo.

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 19:52
@weyky píše:
Mám babymoov a je super, vejde se vše a vypadá skvěle :)

A jakou od Babymoov máš?

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 19:54

@Novaska Vožila jsem obr. té skip Hop. Jakou máš Ty? Není moc úzká?

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 19:55

Tu od Brio jsem myslela tuto https://www.detske-kocarky.cz/…cervena.html

weyky
Neúnavná pisatelka 18994 příspěvků 100 inzerátů 08.03.18 19:58

@Terka228 mám style bag, vypadá jako kabelka, zároven fakt prostorná přebalovací taška, má i igelitovou kapsu na mokré věci, spoustu doplnků, za mne :palec:

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 20:00

@weyky Tak na tuhle jsem taky koukala, no…Ach jo, jak vybrat…to je děs. Má dost široké dno? A materiál je nepromokavý?

Novaska
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.03.18 20:03

@Terka228 mám přesně tuto jen v jiné barevné kombinaci, úzká mi určitě nepřijde, vejde se do ní naopak fakt dost, na fotce na kočárku je prázdná, ta z blízka je pak plná a je v ní komplet jedno náhradní oblečení pro 5 letého kluka + pro měsíční mimino + nějaké ubrousky, doklady atd a jak vidíš, ještě je tam místa dost. Má velké jak vnější kapsy, tak i vnitří, jen když bys hodně nacpala ty venkovní, tak si trošku ubereš místo uprostřed ale ty venkovní kapsy jsou lepší spíš na doklady, mobil, peněženku, třeba ubrousky atd.. Líbí se mi na ní i to, že drží svůj tvar když ji mám třeba takto otevřenou na stole nebo i na kočáru, že nepadá a drží pevně za madlo, nikam nesjíždí. Ale mám ji chvíli, tak třeba na ní časem mouchy najdu ale zatím splňuje vše co jsem chtěla. Ale o té babymoov jsem hodně taky uvažovala, podle mě jsou srovnatelné, pak se mi ještě líbila Bebe-jou ale ta je rozhodně užší, takže tu jsem zavrhla jako první :mrgreen:

Krtiinka
Kecalka 403 příspěvků 08.03.18 20:08

Hodne prostorna je Babymoov essential bag :)

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 20:10

@Novaska No, nosím sebou 3 očkováky a už to je problém, kam je nacpat :? Do těch bočních kapes se opravdu vejde pití? Myslím v té nejmenší pet láhvi. Když půjdu bez kočáru, abych je pobrala všem třem dětem + oblečení pro mimčo a sváču pro děti…vejde se to tam? To je děs, když ji nemohu vidět a osahat si ji :)

Terka228
Povídálka 12 příspěvků 08.03.18 20:14

@Krtiinka Taky jsem už na ní koukala, ale bojím se, jestli už to zas není příliš mohutný. Potřebovala bych obchod, kde mají všechny, abych si je prohlédla :think: Děkuji za typ :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama