Levná dekorace pokojíku ročního kluka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 06.03.18 21:45
Dekorace pokojíku ročního kluka - levně

Ahoj, sice už máme postavený barák třetí rok, ale pořád jsme z toho krapet finančně vyčerpáni:) A já ted zařizuju pokoj pro ročního syna. Už spí sám, vyspíme se všichhni líp, ale zatím tam má jen postýlku, bednu s hračkami (stejně ale hraček má samozřejmě víc v obýváku), skříňku a koberec a holé stěny. A působí to šíleně stroze. A mě nenapadá, co na ty stěny lacině a vkusně dát, aby měl na co koukat, různé obrázky a dekorace pozoruje moc rád. Jeho sestra má na stěnách různé vyšívané obrázky koťat co dělala babička, jednak už nevyšívá a jednak se to ke klukovi nehodí, také tam má dva obrazy ode mě - maluju - ale teď nemám bohužel čas, no a pak tam má svoje různé výrobky z keramiky, ale přebytky k bráchovi nemáme. Tak budu ráda za tipy, jaké dekorace máte v pokojích malých kluků:).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mollify83
Kecalka 496 příspěvků 06.03.18 21:48

Polepené auty a stavebními stroji a letadly a dalšími dopravními prostředky :)

Rezii
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 06.03.18 21:50
@Mollify83 píše:
Polepené auty a stavebními stroji a letadly a dalšími dopravními prostředky :)

Konkrétněji? Ve formě samolepicích tapet, nebo plakátů, nebo se nechá něco koupit třeba v papírnictví? já to zatím nestudovala

Mollify83
Kecalka 496 příspěvků 06.03.18 21:55

Samolepky a tapety - myslím, že to bylo nalepnazed.cz , tehdy měli kupón na Slevomatu. Pak našel další přítel a postupně jsme polepili většinu pokoje. Kluci to mají rádi. Teď přibyly kalendáře mašinek :)

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9856 příspěvků 06.03.18 21:55

@Rezii Hoď do Gůglu samolepicí dekorace na zeď nebo tak něco. Vyjede Ti toho hafo fakt všechny možný druhy.

Pro kluka třeba hento http://www.detska-postel.cz/…budovy-p601/

Budeme teď rekonstruovat, a šestiletá si vymyslela, že chce mít nálepky strašidelný (doteď měla dětská zvířátka) :zed: Tak budu shánět duchy a čarodějnice, a možná i na hřbitůvek dojde… :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.03.18 v 21:57

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 06.03.18 21:56

Koupila bych samolepky na zeď z Aliexpress, je tam toho plno a za pár korun.

hehehe
Extra třída :D 11509 příspěvků 06.03.18 21:59

@Rezii
Základní informaci, kterou si z toho beru je ta, že chceš ušetřit… Maluješ… Co dát na zdi?? Na to určitě musíš přijít sama. :) Čas je vždy, když se chce. ;)

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 06.03.18 22:11

@Slečna Ferka dcerka ma vkus! :lol:
@Rezii my taky kupovali samolepicí obrázky. My máme tedy motiv krtka a jeho kámošů, manželovi se nic jinyho nelíbilo. :)

Rezii
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 06.03.18 22:14
@hehehe píše:
@Rezii
Základní informaci, kterou si z toho beru je ta, že chceš ušetřit… Maluješ… Co dát na zdi?? Na to určitě musíš přijít sama. :) Čas je vždy, když se chce. ;)

Já bych strašně ráda, ale po večerech jedu přivýdělky a padám o půlnoci do pelechu úplně mrtvá Poslední plátno - obří - 2× 1,5 metru - do ložnice jsem dokončila dva dny před porodem:)

lolink
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 06.03.18 22:18

@Rezii jen pro zajimavost… Na kolik se cenis? :)

Ornwen
Závislačka 3884 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 22:19

@Rezii maluj s nim přes den a přímo na zeď?
on si může vedle hrát, nebo „pomáhat“ třeba čistým štětcem.

nebo my máme na jedný zdi jen borduru od tapet.

Uživatel je onlinePucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 06.03.18 22:23

Hezké jsou samolepky na zeď, my jsme mu na jednu stěnu dali letadla, na druhou zvířátka, a vypadá to moc hezky. Mám na mysli něco takovéhleho: https://www.zivazed.cz/…ode-letadla/?… můžeš si s tím vyhrát, různě to poskládat, můžeš si vygooglovat další prodejce, další klučičí vzory, určitě nějaké pěkné najdeš. K tomu jsme mu koupili pěkný koberec a najednou ten pokojíček vypadá krásně a útulně.

Rezii
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 06.03.18 22:32
@lolink píše:
@Rezii jen pro zajimavost… Na kolik se cenis? :)

Já jsem v životě prodala jen dva obrazy za cenu v řádu vyšších stokorun, kamarádům:) Ale tohle velké plátno stálo dva tácy jen bílé, tak tam bych musela přitlačit:D:D ale já spíš zamořuju svůj dům a byty rodinných příslušníků:)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 06.03.18 22:32

My měli v dětském pokojíku takové ty velké samolepky na zeď z Aliexpresu, ale ten náš rarach to normálně serval, takže s dekoracemi jsme skončili do doby, dokud nedostane rozum.

marka123
Kecalka 475 příspěvků 06.03.18 22:40

Taky mi to prijde vtipne, umelkyne a tady se ptate po inspiraci:D kovarova kobyla… Jinak jak je psano bud samolepky, tapety jsou drahe- hlavne ty vkusne, ale na vasem miste mu tu zed pomaluju sama, vsak to nemusi byt hned a v dohledne dobe si na to cas snad muzete udelat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama