Levná dekorace pokojíku ročního kluka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 06.03.18 21:45
Dekorace pokojíku ročního kluka - levně

Ahoj, sice už máme postavený barák třetí rok, ale pořád jsme z toho krapet finančně vyčerpáni:) A já ted zařizuju pokoj pro ročního syna. Už spí sám, vyspíme se všichhni líp, ale zatím tam má jen postýlku, bednu s hračkami (stejně ale hraček má samozřejmě víc v obýváku), skříňku a koberec a holé stěny. A působí to šíleně stroze. A mě nenapadá, co na ty stěny lacině a vkusně dát, aby měl na co koukat, různé obrázky a dekorace pozoruje moc rád. Jeho sestra má na stěnách různé vyšívané obrázky koťat co dělala babička, jednak už nevyšívá a jednak se to ke klukovi nehodí, také tam má dva obrazy ode mě - maluju - ale teď nemám bohužel čas, no a pak tam má svoje různé výrobky z keramiky, ale přebytky k bráchovi nemáme. Tak budu ráda za tipy, jaké dekorace máte v pokojích malých kluků:).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mollify83
Kecalka 479 příspěvků 06.03.18 21:48

Polepené auty a stavebními stroji a letadly a dalšími dopravními prostředky :)

Rezii
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 06.03.18 21:50
@Mollify83 píše:
Polepené auty a stavebními stroji a letadly a dalšími dopravními prostředky :)

Konkrétněji? Ve formě samolepicích tapet, nebo plakátů, nebo se nechá něco koupit třeba v papírnictví? já to zatím nestudovala

Mollify83
Kecalka 479 příspěvků 06.03.18 21:55

Samolepky a tapety - myslím, že to bylo nalepnazed.cz , tehdy měli kupón na Slevomatu. Pak našel další přítel a postupně jsme polepili většinu pokoje. Kluci to mají rádi. Teď přibyly kalendáře mašinek :)

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9758 příspěvků 06.03.18 21:55

@Rezii Hoď do Gůglu samolepicí dekorace na zeď nebo tak něco. Vyjede Ti toho hafo fakt všechny možný druhy.

Pro kluka třeba hento http://www.detska-postel.cz/…budovy-p601/

Budeme teď rekonstruovat, a šestiletá si vymyslela, že chce mít nálepky strašidelný (doteď měla dětská zvířátka) :zed: Tak budu shánět duchy a čarodějnice, a možná i na hřbitůvek dojde… :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.03.18 v 21:57

Travelerka
Stálice 72 příspěvků 06.03.18 21:56

Koupila bych samolepky na zeď z Aliexpress, je tam toho plno a za pár korun.

hehehe
Extra třída :D 11501 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 21:59

@Rezii
Základní informaci, kterou si z toho beru je ta, že chceš ušetřit… Maluješ… Co dát na zdi?? Na to určitě musíš přijít sama. :) Čas je vždy, když se chce. ;)

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 06.03.18 22:11

@Slečna Ferka dcerka ma vkus! :lol:
@Rezii my taky kupovali samolepicí obrázky. My máme tedy motiv krtka a jeho kámošů, manželovi se nic jinyho nelíbilo. :)

Rezii
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 06.03.18 22:14
@hehehe píše:
@Rezii
Základní informaci, kterou si z toho beru je ta, že chceš ušetřit… Maluješ… Co dát na zdi?? Na to určitě musíš přijít sama. :) Čas je vždy, když se chce. ;)

Já bych strašně ráda, ale po večerech jedu přivýdělky a padám o půlnoci do pelechu úplně mrtvá Poslední plátno - obří - 2× 1,5 metru - do ložnice jsem dokončila dva dny před porodem:)

lolink
Kecalka 499 příspěvků 06.03.18 22:18

@Rezii jen pro zajimavost… Na kolik se cenis? :)

Ornwen
Závislačka 3596 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 22:19

@Rezii maluj s nim přes den a přímo na zeď?
on si může vedle hrát, nebo „pomáhat“ třeba čistým štětcem.

nebo my máme na jedný zdi jen borduru od tapet.

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 06.03.18 22:23

Hezké jsou samolepky na zeď, my jsme mu na jednu stěnu dali letadla, na druhou zvířátka, a vypadá to moc hezky. Mám na mysli něco takovéhleho: https://www.zivazed.cz/…ode-letadla/?… můžeš si s tím vyhrát, různě to poskládat, můžeš si vygooglovat další prodejce, další klučičí vzory, určitě nějaké pěkné najdeš. K tomu jsme mu koupili pěkný koberec a najednou ten pokojíček vypadá krásně a útulně.

Rezii
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 06.03.18 22:32
@lolink píše:
@Rezii jen pro zajimavost… Na kolik se cenis? :)

Já jsem v životě prodala jen dva obrazy za cenu v řádu vyšších stokorun, kamarádům:) Ale tohle velké plátno stálo dva tácy jen bílé, tak tam bych musela přitlačit:D:D ale já spíš zamořuju svůj dům a byty rodinných příslušníků:)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19000 příspěvků 06.03.18 22:32

My měli v dětském pokojíku takové ty velké samolepky na zeď z Aliexpresu, ale ten náš rarach to normálně serval, takže s dekoracemi jsme skončili do doby, dokud nedostane rozum.

marka123
Kecalka 460 příspěvků 06.03.18 22:40

Taky mi to prijde vtipne, umelkyne a tady se ptate po inspiraci:D kovarova kobyla… Jinak jak je psano bud samolepky, tapety jsou drahe- hlavne ty vkusne, ale na vasem miste mu tu zed pomaluju sama, vsak to nemusi byt hned a v dohledne dobe si na to cas snad muzete udelat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama