Reklama

Ušití výbavy do postýlky

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luckaa0
Kecalka 161 příspěvků 25.02.18 20:19
Ušití výbavy do postýlky

Ahoj,
ráda bych poprosila o rady. Chtěla bych si sama ušít výbavičku do postýlky, abych mohla využít vlastní představy. Mohla bych teda poprosit, zda by mi někdo mohl poradit nějaký návod jak na nebesa, kapsář, mantinel a povlečení snad zvládnu.
Děkuju.

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6721 příspěvků 37 inzerátů 25.02.18 20:52

@Luckaa0 ahoj, uz jsi neco sila?

Káťa19
Kelišová 6721 příspěvků 37 inzerátů 25.02.18 20:59
Nebesa

http://uhrabosky.blog.cz/…ku-fotonavod

Káťa19
Kelišová 6721 příspěvků 37 inzerátů 25.02.18 21:09
Mantinel

Jaktak. cz/jak-usit-miminku-mantinel-do-postylky. html

Nebo muzes usit treba 6 polstarku, to vypada taky moc hezky :palec: vsijes tam akorat stuhy na zavazani

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 21:09

Jestli šiješ, tak pust uzdu svojí fantazii. Šila jsem mantinely, kapsáře, zavinovačku i povlečení a všechno podle sebe.
A časem jsem šila mantinel do postýlky na celou výšku postýlky, kvůli průvanu a aby se tam malá cítila příjemně.
Nebesa netuším, jak se šijí, vidím v tom šílený lapač prachu. Stačí už ty mantinely.

Luckaa0
Kecalka 161 příspěvků 02.03.18 10:06

Děkuju za odpovědi. No žádná švadlena nejsu, šiju spíš ze zábavy a spíš takový věčný začátečník :D Zatím mám deku, plenkovník a dokončuju mantinel a myslím, že hezké.

Káťa19
Kelišová 6721 příspěvků 37 inzerátů 02.03.18 10:34

@Luckaa0 tak se pochlub a byly uzitecne odkazy? :)

Luckaa0
Kecalka 161 příspěvků 02.03.18 16:01

Za odkazy dekuju. Ten návod na ty nebesa jsem viděla, a asi jsem se rozhodla je vzdát a koupit. ???????? @Káťa19

Káťa19
Kelišová 6721 příspěvků 37 inzerátů 02.03.18 16:45

@Luckaa0 mas to krasny :potlesk: ja nebesa nemam, prislo mi to zbytecny :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama