Tyčový lux vs odsávačka nudlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka K
Závislačka 3759 příspěvků 24.02.18 13:07
tyčový lux vs odsávačka nudlí

Ahoj, nemáte někdo nějaký zázračný fígl, jak skoubit tyčový lux a odsávačku nudlí na lux? Elektronickou se mi kupovat nechce a další lux taky ne :mrgreen:

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22765 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 13:14

@Jarka K mám miele swing vysavač a odsávačku na něj normálně dám, jelikož po sundání hlavice má normální otvor, do kterého lze odsávačku strčit

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 24.02.18 13:15

Já tohle taky řešila, když jsme koupili tyčový. A našla jsem, že existují nějaké prechodky. Z jedné strany kulaté na odsávačku a z druhé hranaté na vysavač. Ale nevím, jestli to pasuje na všechny typy. Nakonec jsme si nechali starý vysavač do rezervy, kdyby byla potřeba.

Jarka K
Závislačka 3759 příspěvků 24.02.18 13:33

@lleennttiillkkaa hmmm, to u našeho nejde bohužel :(

@Gepardice dík, už pátrám po přechodce… starý vysavač nám bohužel odešel do věčných lovišť… zkouším odsávat ruční, ale je to na prd. A až bude miminko větší, půjde to ještě hůř… :nevim:

makak1
Stálice 55 příspěvků 25.02.18 09:04

Zakladatelko, přišla jsi na něco? Mám stejný problém a nějak jsem to vzdala :?

Jarka K
Závislačka 3759 příspěvků 25.02.18 09:50

@makak1 nejake prechodky jsem nasla, ale ne k nasemu luxu. Dala jsem dotaz na prodejce a cekam. O vikendu mi asi nikdo neodpovi, ale snad zitra… kdyz nic, asi zkusim tu elektronickou odsavacku :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama