Neonato puro, jen hluboká korba

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimiska1
Kecalka 146 příspěvků 23.02.18 14:03
Neonato puro jen hluboka korba

Ahoj holky, prosim o radu. Budeme se skladat svagrove na kocarek. Vybrala si Neonato puro. Ma ho ozkouseny, my ho budem objednavat.
Ale divala jsem se po eshopech a jsou tam - varianta kombinovaneho - hluboky a nasada na sportak. Da se nekde koupit jen ta hluboka cast bez te sedacky? Nebo vzdy jen celek? Ona sportak vyuzivat nechce, ma kvalitni po prvnim diteti. Takze tento hluboky bude vyuzivat jen dokud nebude prcek sedet, tak je zbytecne kupovat komplet. Jak to s temi kocarky tedy je? Diky :)

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Kimiska1
Kecalka 146 příspěvků 23.02.18 14:08

Divala jsem se pro porovnani i na dalsi kocarky v podobne cenove relaci a taky vsude komplety. Pritom mi ty sedaci varianty prijdou trochu kosmicke tedy :)

pajanka8927
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 06.03.18 22:30

Ahoj, velmi dobra volba. Kocarek lze zakoupit pouze i se sportovni verzi, ale je to jen latkova vlozka. Mam dobry zdroj na objednavku nebo radu :-). S kocarkem Neonato Puro jsem velmi spokojena :-).

Kimiska1
Kecalka 146 příspěvků 07.03.18 14:07

Dekuji a nemate foto te vlozky? Kolik mista zabere? Vim urcite, ze se nevyuzije.

pajanka8927
Nováček 2 příspěvky 1 inzerát 07.03.18 19:18

Zasílám fotky vložky ke sportovní verzi kočárku. Složená vložka má 49×36cm. Hluboká korba jde také úplně složit a zabere minimum místa :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama