Neonato puro, jen hluboká korba

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 23.02.18 14:03
Neonato puro jen hluboka korba

Ahoj holky, prosim o radu. Budeme se skladat svagrove na kocarek. Vybrala si Neonato puro. Ma ho ozkouseny, my ho budem objednavat.
Ale divala jsem se po eshopech a jsou tam - varianta kombinovaneho - hluboky a nasada na sportak. Da se nekde koupit jen ta hluboka cast bez te sedacky? Nebo vzdy jen celek? Ona sportak vyuzivat nechce, ma kvalitni po prvnim diteti. Takze tento hluboky bude vyuzivat jen dokud nebude prcek sedet, tak je zbytecne kupovat komplet. Jak to s temi kocarky tedy je? Diky :)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 23.02.18 14:08

Divala jsem se pro porovnani i na dalsi kocarky v podobne cenove relaci a taky vsude komplety. Pritom mi ty sedaci varianty prijdou trochu kosmicke tedy :)

pajanka8927
Nováček 2 příspěvky 06.03.18 22:30

Ahoj, velmi dobra volba. Kocarek lze zakoupit pouze i se sportovni verzi, ale je to jen latkova vlozka. Mam dobry zdroj na objednavku nebo radu :-). S kocarkem Neonato Puro jsem velmi spokojena :-).

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 07.03.18 14:07

Dekuji a nemate foto te vlozky? Kolik mista zabere? Vim urcite, ze se nevyuzije.

pajanka8927
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 19:18

Zasílám fotky vložky ke sportovní verzi kočárku. Složená vložka má 49×36cm. Hluboká korba jde také úplně složit a zabere minimum místa :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama