Teddies odrážedlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aromar
Stálice 99 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 23:07
teddies odrazedlo

Holky mate niektora skusenost s tymto odrazedlom?

https://www.mall.cz/…ls-2v1-modra?…

hladam nieco pre 2 rocnu na von,,aby to hezky jazdilo a dalo sa lahko nalozit i do kocarku,,diky

Ukázat recenze z kategorie Chodítka, odrážedla, kola

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 20.02.18 23:57

@Aromar ja teda nevim ale je to takove klasicke hrkadlo s plastovyma koleckama, a nemam je moc rada.ja bych diteti asi koupila radeji tohle:https://odrazedla.heureka.cz/…specifikace/#…
A nebo jine trosku drazsi ale asi do toho moc investovat nechcete, prece jenom je to nachvilku, ale na bazarku se daji sehnat pekne s normalnina koleckama ktere netrhaji usi kdyz dite jede po kaminkach a nebo po tzv. kocicich hlavach.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama